ЗМІ називають ім'я можливого губенатора Волині

ЗМІ називають ім'я можливого губенатора Волині
Головою обласної державної адміністрації впродовж найближчих днів можуть призначити Володимира Гунчика (на фото).

Саме він очолював на Волині штаб кандидата у Президенти України Петра Порошенка, - повідомляє Волинська правда з посиланням на поінформовані джерела.

Володимир Гунчик, який сьогодні перебуває у столиці України, вже дав свою згоду на таке призначення. Відповідний Указ Президента України очікується впродовж найближчих днів.

Окрім того, за інформацією видання, нинішній губернатор Григорій Пустовіт стане одним із заступників голови ОДА. Серед ймовірних заступників також – і Віталій Максим’як, керівник управління кадрів Апарату Верховної Ради України.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гунчик - Гунчик, а у вас у штабі нормальний педагог правцював? Ато нам дуже треба!!!
Відповісти
Кому щось не подобається, може йти до Раї Кучмук, вона підшукає те що треба... А в ОДА окремим особистостям з окремими запитаннями краще не ходити, бо стануть зірками телеекранів...))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Відповісти
ну і коли те щастя звалиться? Начальників управлінь також поміняють?
Відповісти
А бывших жонушок друзей оставлять на должностях будете??? Если нет - мы вас ждём!
Відповісти

Ну і що це змінить..А як же обіцянки дані Майдану нинішнім Президентом, а тоді одним із очільників опозиції П.Порошенком про " перезавантаження" влади, ліквідації президентської вертикалі- створення виконкомів, економія коштів на видатки держапарату, ну і ...багато чого " солоденького і добренького " для вух і мізків народу, для вірної , безкорисливої і мовчазної сірої маси - електорату.А час невплинно спливає. Нічого щось не змінюється..
То що пане Президенте,готуємося до Майдану 2.?
Відповісти
При Гунчику зі "свободи" ніхто в чиновниках і в керівниках ходити не буде. Нехай ці ніякі кудрявцови знову йдуть в лихварі рахувати відсотки, здерті з бідного населення.
Відповісти
Рівень Гунчика, як керівника, організатора, ТОР - менеджера, набагато вищий, ніж рівень Пустовіта. Так що заміна - позитивний крок!
Відповісти
Давно пора Пустовіта в шию гнати разом з його кадровими призначеннями!!!!!
Відповісти
Пустовіт залишиться заступником (юільшість всього, так пишуть просто). А з якими кадровими призначеннями - ви маєте на увазі?
Відповісти
Дивись, будеш гнати то не заганяйся)))
Відповісти
Я ХОЧУ БАЧИТИ КАРТИНУ)))) Як наші деякі прохфесіонали будуть "Пустовіта в шию гнати разом з його кадровими призначеннями"))). Скучили за посадами? Рая на біржі гнобить???
Відповісти
З Пустовіта був би хороший вчитель допризивників, а не заступник керівника області.
Відповісти
Приберіть того Дубняка і не смішіть людей, а то вже весь світ з того діяча дивується-чи вже з глузду зовсім зїхали? Щоб така людина і кадрами керувала в області-позор на весь світ!
Відповісти
Пустовіт дурник) Зрадив майдан!
Відповісти
Дуже правильне рішення по Гунчику. Порошенко молодець!
Відповісти
Чи Гунцик правльний вибір покаже час..але те що Пустовід бездарний керівник не переконалися хіба що школярі..
Відповісти
Пустовіт безхребетний. Йому Вітер з Гузьом при людях на голову кладуть, а він ковтає. Він як Ющенко, без своєї думки, без характеру, вічно під бют прогнутий. Куди йому в заступники? В шоці взагалі, що він губернатор.
Відповісти