У Луцьку в футбол гратимуть пузані

У Луцьку організовують турнір «3XL Cup» для спортсменів з особистою вагою більше 100 кг.

Змагання відбудуться 21-22 червня, - повідомили в прес-службі спортивно-оздоровчого комплексу «АдреналіCity».

За головний приз цього разу змагатимуться не лише волинські команди, але й гості з інших областей. До Луцька мають намір приїхати команди з інших міст України - Черкас, Сарн, і, таким чином, статус змагань підвищиться до рівня всеукраїнських.

Тим більше, що цього року «ваговиків» підтримує Асоціація футзалу України.

Минулого ж року навесні переможцями дебютного турніру стали хлопці з команди «Аборигени».

Другими фінішували лучани з корпорації «ПАККО», а «Зубри» з обласного центру здобули бронзові медалі. За «Зубрами» залишився головний приз у номінації «Найважча команда».

П'ятірка найважчих футзалістів потягнула на рекордні 564 кілограми.

Початок змагань у суботу о 16.00, а в неділю об 11.00.