Красуні-журналістки: у Луцьку журфак відгуляв випускний. ФОТО

У Луцьку 24 студенти Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки отримали дипломи бакалавра.

Фото з випускного в Інституті філології та журналістики надали студентки Юлія Ковальчук та Анастасія Передрій.

Випускний відбувся 30 червня.


























Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Порівняно з подіями в країні - дуже важлива інформація...
Відповісти
Думають, що за ними велике майбутнє у мас-медіа. А через місяць знімуть свої плаття, надягнуть фартушки - і на базар
Відповісти
чому такий песеміз, на даний момент зних вже 8 працює в журналістиці
Відповісти

для "МИ "
Життя продовжується, так що тут немає нічого поганого і осудного. Це ж юність !!!
Зазначу ,що і під час Другої світової святкували дні народжень, відзначали христини дітей, були весілля і випускні вечори та бали
Відповісти
Гарні світлини! Бажаю професійних успіхів випускницям.
Відповісти
професійно продавати овочі на старому ринку - це також потрібно
Відповісти
Красуні
Відповісти
Красуні. Але жалко що за полішуків вийдуть заміж, бо всі нормальні на війні,та і мені вже повістка прийшла...
Відповісти
якщо ти не в курсі,то я тобі скажу що на війну забтали в основному хлопців з Поліських (і не тільки)сіл ,а слово *нормальні*тут якось не в тєму
Відповісти
А Поліщуки, що не люди - придурку.
Відповісти
Дівочки явно ділові такі! За ними бурне майбутнє)) але кілька помітив і скромненьких. тримайтесь!
люблю коли підкреслюють саме цноту а не розпусту.
Відповісти
стаття була свторена з метой, аби показати, що на Волині з"явилося ще 24 завзятих журналіста от і все)
Відповісти
Дуже красиві, серце завмирає, але журналістками вони будуть ще не скоро. Головне, аби втримались і не пішли на ринок торгувати секонд-хендом. Це дуже спокусливо. Журналістика - важка праця. Журналісти - це ті люди, які протистоять бажанню чиновників перетворити владу у самовладдя, тому й статус у них особливий. Щасти, вам, діти мої дрібні. Нехай ваш інтелект піде на користь українському народові. Нехай береже вас Бог!
Відповісти
Йой, мій солоденький, покажіть мені тих, що відбулися як особистості, з особливим статусом... їх та-а-ака дрібочка, ще й деякі уже давно чи не так давно на аудієнціїї з Богом. Так що хвате тут розпинатись, вщухніть. Ви однозначно не з тієї когорти. Не смішіть мої сандалі!
Відповісти
Гарні дівчата, і староста, я думаю всі зрозуміли хто, виділяється...
Відповісти
це не староста, це модель)))
Відповісти
В основному норм, я б дав інтерв'ю.
Відповісти
невже така "важлива" інформація заслуговує на публікацію..
Відповісти
По фото можна засвідчити, що це випускники факультету ПОДІУММІСТИКИ
Відповісти
А староста то хлопець))))всі подумали,мабуть,що дівчина білявка у зеленому))
Відповісти
Взагалі-то, в синьому)
Відповісти
З віночком така гарна дівчинка ;)
Відповісти
а білявка така гарненька
Відповісти
Таких випускниць - в кожному вузі вагон. Та якщо ще не дня не працювали ніде, ну то їх диплом - диплом профнепригодності.
Відповісти
Фотографу тра руки переламати за "дінамічно завалений горізонт" :)
Відповісти
чому не ставите коментарі??????????
Відповісти
все супер , але дівчатам усім треба схуднути. ще занадто молоді для зайвої ваги(((
Відповісти
- Як відрізнити випускника гуманітарного напрямку від інших випускників?
- Їх можна впізнати по словах "Вільна каса!"
Відповісти
"Хтось же всіх їх кохає, хтось же всіх їх ..." ))
Відповісти