У Луцьку обіцяють дати гарячу воду до Дня Незалежності

У Луцьку обіцяють дати гарячу воду до Дня Незалежності
У Луцькраді обіцяють, що до Дня Незалежності в оселях лучан з'явиться гаряча вода. Але не відомо чи на довго.

Про це у коментарі каналу ZIK розповів Луцький міський голова Микола Романюк, - повідомляють у Луцькій міській раді.

«Розумію, що відсутність гарячої води викликає незручності для лучан. Однак, моє основне завдання – забезпечити, щоб в опалювальний сезон в оселях лучан, освітніх та лікувальних закладах було тепло. Тому було прийнято рішення припинити подачу гарячої води. Це рішення тимчасове. Кінцева дата не визначена. Однак, це не означає, що гарячої води не буде до Нового року. Ми думаємо, що до Дня Незалежності її включимо, а далі будемо вирішувати», – наголосив міський голова.

Він зауважив, що Луцьк - не єдине місто в Україні, де з метою економії газу припинено подачу гарячої води. Цим шляхом пішли й у інших населених пунктах країни.

Адже, як каже Микола Романюк, нині, на жаль, напружена ситуація у відносинах нашої країни з Росією. Не вдалося досягнути домовленостей щодо ціни на газ, а тому його постачання було припинено.

«Тому ми змушені приймати такі непопулярні рішення», – зазначив він.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: газ, Росія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Добре говорити про "незручності" коли у власному будинку живеш... Відчуй на своїй шкурі "незручності" поживши два місяця без гарячої води з малими дітьми...
Відповісти
Якщо води не буде до опалювального сезону чи "Нового року" то запий своє мерство "холодною водою"...
Відповісти
Просто якомусь депутатику треба до зими дачку або хату добудувати, от і економлять на нас. Або виробнику чи постачальнику бойлерів треба збути свою продукцію, от і домовились із нашою "пролюстрованою" владою.
Відповісти
Люди, не соромно вам! в країні критична ситуація - ВІЙНА. такі заходи у всіх містах України. Технічно не можливо зробити подачу води погодинно!
Відповісти
у таку спеку - виключити воду, щоб гріти її каструлями - це звірство
можна просто було її виключити до прикладу як у Львові чи Ужгороді на день. а включати з 06.00 до 08.00 зранку і на 2 години ввечері. ми ж люди, а не бидло((((((
Відповісти
А Ви знаєте скільки часу необхідно, щоб цей промисловий котел нагрів воду? за 2 години він не встигне все нагріти. тому з холодного і гарячого кранів тектиме холодна вода((( А якщо його включити на 5 годин раніше до подачі води мешканцям, то смислу його знову виключати нема, бо економії ніякої не вийде
Відповісти
можна хоча б 2 рази в тиждень включати гарячу воду. Спека неймовірна, а холодна вода не просто холодна, а льодяна, і як у такій воді можна дітей помити? Починаєш гріти воду (на тому ж газі що ніби економлять), то у квартирі взагалі неможливо знаходитись.
Можливо потрібно літні душі на дахах будинків втсановлювати?
Відповісти
про яке звірство може йти мова! таку позицію донесло керівництво країни. маєте якісь претензії - адресуйте туди!
Відповісти
"Луцьк - не єдине місто в Україні, де з метою економії газу припинено подачу гарячої води. Цим шляхом пішли й у інших населених пунктах країни"...
Алеж не всі пішли, значить мери інших міст знайшли резерви щоб забезпечити зручності жителям своїх міст які справно сплачують комунальні послуги... Саме легше зробити як всі, навіщо напрягатися...Як всі підуть вішатись то ти теж підеш?
Відповісти
А чого власне кіпіш? Чи тут зібралися винятково нелуцькі коментатори? вже кілька років поспіль в липні відключають гарячу воду, а на день народження мера включають. Це традиція лучан , яка зводиться до того, щоб до 24 пройти гідрокатарсис ))
Відповісти
От мені цікаво, а для кого складають та затверджують графіки відключення гарячої води???????? Якщо хтось не дотримується встановлених в ньому термінів, то він має за це відповісти. І якщо це впливає на добробут людей то в першу чергу перед жителями міста.... Із року врік повторяється одне і теж саме... Я спостерігав одного разу як міняли труби на теплотрасі... Вони цілими днями переважно тільки загаряли, а не працювали. Один в один як в "Пригодах Шурика...". Я думаю якщо ситуація не зміниться то декого буде чекати доля Башкаленка на Теоатральній площі...
Відповісти
це ж у кого в липні щороку воду виключають гарячу? точно в луцьку живеш?
Відповісти
на Соборності точно у липні на місяць щороку
в інших районах - інакше
Відповісти
На Кравчука кожного року аж до Дня Незалежності
Відповісти
кожного літа, по-черзі окремому району, вимикають з травня до кінця серпня гарячу воду. тому логічно, що у липні її нема. наприклад, цього року на відродження майже цілий липень не було теплої води. не встигли натішитися, як тут...
Відповісти
Це певно Ви не з Луцька)))Вже декілька років підряд район Львівськой наприклад відключають гарячу фоду з 1 липня (обіцяють на 2 тижні) і включають перед 1 вересня!
Відповісти
В червні відключали
Відповісти
Я не експерт, але мені цікаво яка то така "економія" газу, якщо всі і так воду гріють на газовій плиті?????????
Відповісти
У нашому місті супер-мер. Йому дали завдання скоротити споживання газу на 10%. Було два шляхи вирішення. Перший - прогресивний - Збільшити енергоефективність та перевести котельні на альтернативні види паливаю. Другий - вирубити гарячу воду у всьому місті. Правильним шляхом ідемо товариші. Ось як на власній шкурі відчуваємо "зміни" досягуті на майдані.
Відповісти
Впевнений, що твої батьки з поліської глибинки, як у більшості з нас. Тому не варто називати людей, що миються у "тазіку" бидлом. А якщо ви досі не ви второпали, що живете в умовах війни і економити необхідно, то біда не влади, а ваша.
Відповісти
А ти напевне живеш в квартирі з автономним опаленням чи з болером???
Відповісти
Звичайно в депутатів та тих хто приймає такі рішення вода є і вони не відчувають дискомфорту, а з людей знущаються - СКОТИ!!! Людей ні за що не мають. Кличко перший підкинув таку ідею, а наше безмозгле підхватило, бо нічого кращого не може запропонувати. Просто всі ці незручності для простого люду, а для них все добре...
Відповісти
чого видаляєте коменти?
Відповісти
Знову винен Романюк...а те, що в країні війна, що в усій державв така ситуація, забули??? Це ненайгірше. Запаніли усі. У селах люди гріють воду, і працюють куди більше, як у місті, і не нарікають на долю... А вам все не так...
Відповісти
Ага, всі стали панами, страждають, бідненькі, без води. Жертви цивілізації. Тільки б тих проблем - що води нема, головне не відсутність води - а ваше відношення до цього. Не зациклюктейсь на побутових дрібницях, життя занадто швидкоминуче, щоб цим перейматись. Бувайте здорові, загартовуйтесь! Холодна вода - сила!
Відповісти
На те воно і місто що тут присутні певні зручності за які відповідно всі сплачують немалі кошти. А якщо їх цього лишають із-за некомпетентності тих чи інших чиновників чи не хотіння щось робити доля поліпшення ситуації то це зовсім інше...
Відповісти
ой... де ти така достіпна взялася? подобається жити без гарячої води - мовчи в тряпочку.
Відповісти
Сьогодні зайшла в "Ельдорадо" купити бойлер...А вибору вже немає)) Тепер електромережі будуть теж навантажені))
Відповісти
Майте совість, це не найбільша проблема.
В країні війна, хто ще не зрозумів!
Росія перекрила нам газ, в країні нема газу.
Самі купуватимемо бойлера, нічого, переживемо.
Відповісти
Є всеукраїнська програма економії енергоносіїв, щоб не замерзнути. До чого тут Романюк, як навіть в навіть в Києві немає гарячої води...
Відповісти
і за воду платимо шаленні гроші, а не беремо з колодязя. керівники безмозглі, все на війну тепер списувати будемо! :-(
Відповісти
а чому немає підігріву на твердому паливі? хіба немає альтернатив?
Відповісти