Волинські важкоатлети – переможці

На Чемпіонаті України з важкої атлетики волинські спортсмени завоювали чотири срібних та одну бронзову медалі.

Змагання проходили з 24 по 28 квітня у місті Хмельницькому, повідомили в управлінні у справах сім’ї, молоді і спорту Волинської облдержадміністрації.

Срібним призером у ваговій категорії 56 кг став майстер спорту України Олександр Коломієць, у категорії 69 кг – майстер спорту України, кандидат національної збірної команди України Богдан Токар.

Спортсмени представляють спортивне товариство «Колос» і тренуються під керівництвом заслуженого тренера України Володимира Левчука.

Також срібну медаль виборола майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України, представниця спортивних товариств «Динамо», «Колос» Надія Миронюк у ваговій категорії 69 кг.

Тренується спортсменка під керівництвом заслужених тренерів України Миколи Авраменка та Миколи Миронюка.

Срібним призером став і майстер спорту України, представник спортивного товариства «Динамо» Юрій Бойко у категорії 77 кг. Його тренер – заслужений тренер України Микола Авраменко.

Бронзову медаль у ваговій категорії 105 кг завоював Микола Гордійчук – майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України, представник спортивних товариств «Динамо», «Колос». Тренер – заслужений тренер України Микола Авраменко.

У загальнокомандному заліку збірна команда Волинської області серед 22 команд міст та областей України посіла третє місце, поступившись лише командам Хмельницької та Харківської областям.