ЦВК відмовила у реєстрації лідерам волинського «Правого сектору»

ЦВК відмовила у реєстрації лідерам волинського «Правого сектору»
Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами у народні депутати бійцям батальйону «Азов», керівнику «Правого сектору» Волинь Павлу Данильчуку та заступнику Сергію Мерчуку

Так, Павло Данильчук мав намір балотуватися у луцькому виборчому окрузі № 22, а Сергій Мерчук – у маневицькому окрузі №23.

За словами очільника «Правого сектору» Волині, формальна причина відмови – технічні помилки в документах. «ЦВК знайшла формальну причину для того, аби не допустити мене і мого побратима на вибори», - вважає Данильчук.

Також він повідомив, що з таким рішенням ЦВК вони не погоджуються і будуть оскаржувати в судовому порядку.

«Ми не визнаємо рішення ЦВК, оскільки такі аналогічні технічні помилки в документах інших кандидатів не призвели до відмови у реєстрації», - заявив він.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а гроші звідки для реєстрації???? Краще б дійсно військовим допомогли, ніж свої амбіції вкотре демонструвати
Відповісти
попробуйте задати це питання вже зареєстрованим кандидадам, які витрачають мільйони на передвиборчу кампанію (на рекламу, а не на теплі речі чи ліки для військових) та які зараз їздять по свому окрузі та розказують які вони "хороші", а не патріотам, які захищають Україну, щосекунди ризикуючи власним життям (які зауважте добровільно пішли в зону АТО) та які не розраховують на допомогу держави, а справді бажають змінити ситуацію тому, що вони знають, що тисячі патріотів готові захищати Україну, а половина тих депутатів їх просто зливає ворогові
Відповісти
данильчук в ато не воював
Відповісти
не знаю чому але я вірю в те що Данильчук в АТО не воював! а фотографуватися це діло вміють і можуть всі охочі!
Відповісти
А ти там була ІСТОТО?
Відповісти
Розмаїття бордів не хвилює? Спите спокійно? Олігархів іди подої на гроші. І взагалі, анонім не вправі з когось просити бо як сам є ПШИКом, і нвчого не зробив!
Відповісти
А й дійсно звідки ж можуть взятись гроші для реєстрації у якогось там ПРАВОГО СЕКТОРА ... Вони ж усі у наших сьогоднішніх так званих "нових" можновладців. Так що "_LEE_" хоч і анонімне але дуже допитливе та хитре створіння ... І питання ставить вкрай актуальні - непотрібен ПРАВИЙ СЕКТОР сьогодні у владі, бо ще чого доброго змусть її з людьми ділитись ... Так само як не потрібен ПРАВИЙ СЕКТОР Путіну, бо ще чого доброго зпровокує народ в Росії до протистояння диктатурі злих карликів. Неясно тільки чому таке створіння як це "_LEE_" вважає народ України за тупе бидляче стадо, яке має право лише допомагати армії та бути гарматним мясом поки наші сьогоднішні владці мило посміхатимуться нам з безлічі рекламних плакатів. Адже на останньому майдані народ довів, що він не є таким стадом. І ПРАВИЙ СЕКТОР був тоді як і сьогодні разом з цим народом на передовій.
Відповісти
Вартість реєстрації цього року...12200 грн.
Відповісти
це для самовисуванців, а правий сектор у нас тепер - політична партія. Якщо кандидат балотується від політичної сили - 1 млн 217 тис. грн.
Відповісти
Воювати ідіть, а не аби тільки піаритись. В скількох бойових операціях брали вони участь? Особливо пан Данильчук...
Відповісти
то точно.... куди преться данильчук, зовсім не зрозуміло
Відповісти
З твого профілю ясно, яка тема тебе турбує найбільше
Відповісти
Ти в екстрасенси записався?
Відповісти
Щоб сказати як насправді тебе звати не потрібно навіть екстрасенсом бути. Варто лише згадати кому саме Павло Данильчук з початку весни 2014 так чи інакше прищемив хвоста. Ти, "_LEE_", і є одним із цих прищемлених створінь, що весь цей час, підібгавши свого обідраного хвоста, скавучать та гавкають, ховаючись за темними кутками ...!
Відповісти
перефразовуючи цитату із фільму "Большой куш": "Вячеслав высунь свой язык из задницы Павла, ты же не собака"
це саме стосується і БОГа.
Відповісти
на тобі і ті вже собі туда лізуть
Відповісти
Судячи з вчинків данильчука, людина страдає серйозною формою параної. Що це таке, подивіться в будь-якому тлумачному словнику чи в Вікіпедії. А якби він був зареєстрований, то його "стеля" - 0,2% голосів. За нього проголосували б люди, скривджені невдалим життям з важкими психологічними розладами.
Відповісти
тобто ти вважаєш що я твій творець страждаю важкими психологічними розладами???
Відповісти
Данильчук не сцикун і це головне, а якщо не стане депутатом то нам вигідніше - буде "трасти" чинних.
Відповісти
Данильчук сцикун і бандюган. Ще більший може ніж інші
Відповісти
скажи це йому ввічі чи слабо??
Відповісти