На Водохреще у Луцьку з кранів потече свячена вода

На Водохреще у Луцьку з кранів потече свячена вода
Незабаром весь православний світ буде відзначати свято Хрещення Господнього, або, як його ще називають, Йордан чи Водохреща.

Продовжуючи багаторічну традицію, у цей день на Дубнівському водозаборі КП «Луцькводоканал» відбудеться обряд освячення води, яка подається водопровідною мережею до осель лучан, - повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Святковий обряд освячення відбудеться у понеділок, 19 січня, о 13:00, за адресою: вулиця Дубнівська, 26.

Службу проведе Митрополит Луцький і Волинський Михаїл.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
І без Міши вода освятиться
Відповісти
Це хула... опускати хрест у воду яка потече в унітаз... а вода і дійсно освятиця без псевдо отців.
Відповісти
Придуркі ви два, воду з унітаза пити не треба... Чи страшно що Міша демона москальського з вас вижене....
Відповісти
Дурень ви,- бо цією водою будуть деще змивати!
Відповісти
Вода в цей день і без Михаїла свячена! Краще б помолився з усіма, щоб вода в кранах не пропадала!Захоьілось "піарнутись" на духовності? Не гоже батюшко!
Відповісти
Міша - як простий дядько воду не має право ОСВЯЧУВАТИ!!!
Відповісти
Не "святая" вода,а энергетически заряженная вода потечёт не только 19 января,а и 16 февраля.Это связано с Солнцем.Церковь к "такой" воде отношения не имеет и никогда не имела.
Відповісти
Да, кочечно и наберите в баночку этого *энергетика* и святой воды, и удостоверитесь какая перваю завоняет, все просто...
Відповісти
Хто такий Михаїл? Звичайний дядько, який одів ризу. Який його вплив на воду? Люди добрі , не чекайте в крані свяченої води, а ідіть ,по можливості, в церкви, вислухайте молитви перед освяченням і вода СВЯТА - Вам гарантована!
Відповісти