Руденку у волинському суді зіпсували матюками «посвідчення учасника АТО». ФОТО. ОНОВЛЕНО

Руденку у волинському суді зіпсували матюками «посвідчення учасника АТО». ФОТО. ОНОВЛЕНО
Адвокат колишнього першого заступника начальника УМВС у Волинській області Михайла Руденка Сергій Полячук під час засідання у Волинському окружному суді 11 лютого надав оригінал посвідчення учасника бойових дій люстрованого міліціонера.

Цікаво, що датою видачі посвідчення є 10 лютого – переддень судового засідання.

Зазначимо, у серпні минулого року стало відомо, що Руденко вирушив «у тривале відрядження» для роботи на звільнених територіях у Луганській і Донецькій областях.

Під час однієї з перерв для наради суддів невідомі зіпсували посвідчення – з обох його боків з’явився напис «х**ло».

Дізнатися, хто обмалював матюками посвідчення колишнього волинського міліціонера, який судиться за поновлення на посаді та органах МВС, не вдалося.
Взято із сайту «Самооборони Майдану»
Взято із сайту «Самооборони Майдану»

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 26
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ідіоти!!!
Відповісти
Чому не можуть встановити? Якщо хтось пішов на такий вчинок, то він його вчиняв свідомо і готовий за нього відповідати. Звичайно якщо це не боягуз якийсь. Такі речі, або робити відкрито і неховаючись, або ж не робити взагалі.
Відповісти
ці маленькі пальчики напевно скоро відріжуть!!і будуть праві
Відповісти
Велике євпропейське майбутнє нас чекає з такими активістами
Відповісти
піпець! куди тільки міліція дивиться!
Відповісти
звідки взяли фото, ті й зіпчували посвідчення "Самооборона майдану"тих
Відповісти
з такими творчими здібностями - пряма дорога в АТО, під Дебальцево. Хай там помалюють, активісти хєрові. Воєнком, тобі потрібно виконувати план по мобілізації? Ти куди дивишся, виписуй повістки
Відповісти
Художнік, ти своє посвідчення учасика АТО покажи, а тоді малюй на ньому що хочешь. Ви, дібіли-активісти-правопідари, хочь близько до зони АТО були?
Відповісти
Я був і шо далі а ти був
Відповісти
Активисти оставили свій автограф на посвідчені? Хай так і підписується все свое подальше життя.
Відповісти
Нафіг руденко міліонеро. Хоче поновитись і далі брити гроші....... Навіщо міліонеру така низька зарплата???
Відповісти
Тут пишуть коменти тільки ті кому активісти як кістка в горлі))) не дають вкрасти)))
Відповісти
це вся роботи теперішньої влади:звикли тільки кричати,писати,а як поїхати в АТО і показати свою хоробрість ніхто не їде
Відповісти
попив горілку на звільнених територіях, тепер хоче відкосити від люстрації
Відповісти
Це зовсім не правильно зі сторони тих людей,які це зробили!Якщо ми хочемо жити в нормальній країні з усіма європейськими стандартами,то не повинні так поступати!Це ганьба для тих,хто це зробив!Вони показали себе з поганої сторони!Опозорили не ту людину,якій належить цей документ,а самі себе і нашу область!Бог їм суддя...усе погане рано чи пізно вертається!
Відповісти
А ви рахуєте посвідчення яке видане учора це не дурня?? Руденко був в ато рівно тиждень і біля моря))))
Відповісти
а ти як знаеш? може разом були??то тиждень твій Данильчук був на морі....дешевий піар розтовстівшийся...
Відповісти
Ну і вати на Волині багато. Чи це коментують мєнти, які теж бояться втратити посади?
Відповісти
Чому більшість засуджує активістів, які написали правду, а не мусора-корупціонера????
Відповісти
Роман,якщо на те пішло,то правду нехай доказують в суді,а не такими методами!Саме через таких некультурних людей ми гнобимо свою націю і країну!Це просто безглуздо!І авторитету активісти через їхній безлад не завоюють!
Відповісти
Я вже мовчу тоді про тебе!!!
Відповісти
а в тебе певно його нема....))
Відповісти
нє, зазрість гірша))
Відповісти
І скільки він там і де був.Мабуть був тоді коли вже визволили.
Відповісти
Нема і не буде майбутнього у нації, яка захищає таких як Руденко,та називає пограбований,владою народ дебілами. Завдяки та, в Руденка Міши автомобіль за півтора мільйона та всі інші блага...! За таку посаду не тільки потрібно підробляти посвідчення учасника АТО , щоб поновитись на посаді,а вити як сука на повний місяць.
Відповісти
Вміє заробити бабло,нехай заробляє. Не треба заглядати в чуже корито.думай краще про свої можливості.
Відповісти