Фото нічного бунту в Луцьку

Фото нічного бунту в Луцьку
У Луцьку в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року кілька сотень демонстрантів влаштували кілька акцій.

Після опівночі вони рушили до обласного управління міліції на вулиці Винниченка. Так починався найбільш знаковий день луцького Євромайдану.

Згодом вони змінили маршрут і пішли до міськвідділу міліції на вулиці Грибоєдова. Тут демонстранти змусили правоохоронців підписати заяву, в якій вони обіцяли не нести службу за межами області та не застосовувати силу проти демонстрантів.

Цікаво, що протестувальники під час пікету міліції збирали бруківку, готуючись до ймовірної сутички з силовиками.

Потім вони рушили до офісу Партії регіонів, що біля залізничного вокзалу. Вони підпалили приміщення.

Згодом близько 100 радикалів захопили офіс волинського осередку КПУ та спалили прапор партії.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 53
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
знову починаеться ви мало біди наробили в державі?
Відповісти
-це 2014 рік
Відповісти
Подякуйте тепер їм за зміни які вони принесли. Дядько б їх...
Відповісти
Дідько би тебе, неук неотесаний
Відповісти
квартплата по 2000
спасибо
Відповісти
Ну нічого собі в тебе хороми!
Відповісти
И неизвестных снайперов не было? Что-то организаторы не додумали...
Відповісти
"У Луцьку в ніч з 18 на 19 лютого 2014 року" - так это год назад все было???
Відповісти
о, прозрів троляко кацапський))
а ти зрадів, думав вчора?)))
Відповісти
Придури, гляньте за який рік новина)))
Відповісти
Явні провокації. Комусь дуже треба розхитати ситуацію на Волині. Жаль, що ці молоді люди виявились настільки тупими або ж цинічними, щоб прийняти участь у цій авантюрі. Організаторів - на кіл!
Відповісти
Точно - це ж згадки минулорічні, блін
Відповісти
Це було рік потому.......І правильно тоді робили - і не все грошима ає вимірюватися......Сидите тут скиглите....Зробіть краще.....
Відповісти
Коли мозку немає то легко жити. Уляна, знаємо, тобі легко жити.
Відповісти
"Краще" вже в "Одеської Хатині" зробили. Ви як прихильниця "кращого" там не брали участь?
Відповісти
В Одесі, як хтось влучно висловився тоді в коментах "провели санобробку колорадів" і судячи з того, що там мир і спокій, ніхто н6ікуди не йде і не репетує " спасітє, гнабят" провели правильно, а то мали б ще один лугандон.
Відповісти
та весь світ знає, що в Одесі через тупізм ватників сталася пожежа, яка зірвавала план путлєра по захопленню міста.
путлєр дав колорадам нову хімічну зброю, а вони не знали, як з нею поводитись, тому потравились та погоріли.
тоді штатні масковсі брехуни-кісєльови почали "ліпити вброс", щоб відвести підозри від себе, але їм не повірили, доказів причетності багато лишилось))
Відповісти
Ти хоч відео про це бачив, убогий?
Відповісти
тобі кісєльов показував?
Відповісти
будеш в європі, сходи на виставку, присвячену одеської трагедії
Відповісти
яка виставка, як називається, хто організатор, хто фінансує?
в який країні, яке місто?
Відповісти
Жаль, що Волиньпост дозволяє собі такі провокативні повідомлення. Могли ж написати: згадаємо, чи щось інше такого роду. В суспільстві і так напруга! Ганьба!
Відповісти
Журналістам з Волиньпосту варто ще багато вчитись, за перегляд друкованих матеріалів борються якісним написанням, а не крикливими заголовками...
Відповісти
Шановний "Волиньпост" в гонитві за рейтингами в цей нелегкий час розхитувати ситуацію,легко говорячи не гарно,змініть назву статті не збурюйте людей!
Відповісти
Не скигли, троляко)))) Заробляй краще,працюй на розбудову ф захист рідної землі, а не тут в Інеті в робочий час дурниці пишеш)))
Відповісти
40а? Я писав "сорока" - 40а. а по темі, ви вже все зробили, загнати державу в таку "д*пу" могли тільки "найрозумніші і найсвідоміші", правда яких використали як туалетний папір.
Відповісти
Волиньпост - провокатор. Для чого ці новини зараз друкувати. хоч би написала, згадаймо як було рік тому.
Відповісти
Упевнений, що жодного справжнього майданівця там не було. Там зібралося бидло, якому все пофіг, лише б наробити шкоди, будь-де і будь-коли. Звичайно, новій владі слід чинити опір, заставляти її бути відповідальною і прозорою в діях . Але не такими "акціями". За це слід карати нещадно. Громадському спротиву - так! Хуліганству і безкарності - ні!
Відповісти
50 на 50....
Відповісти
повністю згідний
Відповісти
Так начинался Крым и Донбасс!
Відповісти
не так, это начиналось у нас в кабинетах. Единая РасЕя.
Відповісти
Камсамольцам-давбравольцам треба впихнути язик в власну жопу і сидіти тихо. Нажаль розхльобуєм не януковича - а все те дерьмо яке ви заварили ще в 1917-му.
Відповісти
Є така приказка -"Що посієш те і пожнеш". От в 2014 році посіяли, а зараз пожинаємо.Від зла- добра не буде, а від добра- зла.Хто не цінує і не береже те що має той в майбутньому нічого мати не буде.Головне щоб люди памятали що вони люди, а не табун диких тварин.
Відповісти
А мали, за Вашою логікою, ми берегти того, що мали? Януковича? Чи приміщення міліції? Розумію, що Ваш зміст філософський, але і мали ми мало: тільки честь, Батьківщину і у керма бандитів!!!!!
Відповісти
Зараз, ні честі, вже не Батьківщини, а трете і не мінялось в нас ні коли, хіба що олігархи добавились.
Відповісти
Ну честі і батьківщини в камсамола немає за визначенням, тут згодин на всі 100.
Відповісти
зрозумійте, що пупкін планував це давно і міг почати це в 2004-2005 роках, коли яника посунув ющенко на перевиборах.
але на той момент пукін ще не мав розгалуженої мережі зрадників та підготовлену армію і бойовиків, ще не відійшов від чеченської війни.
висновкі він зробив і тільки чекав, коли випаде момент.
"пробу пєра" зробив на Грузіїї, проканало, тому і зупинятис він вже не збирався - почав готуватись йти на Україну.
1 грудня почалось. пукін знав, що яник не підпише асоціацію (він йому пригрозив, а той сцикнув не послухатись), тому передбачив початок акцій протесту. ідея розганяти силою студентів була вкладена в голову тупому янику саме пукіним.
ніколи міліція силою не розганяла протестувальників у такий брутальний спосіб, це навчили кацапи так робити, бо вони завжди так робили.
далі пукін розвивав інформаційну війну і фактично засилав в Україну провокаторів під прикриттям, які почали "гойдати".
першим став крим. там розвідницько-підривна робота кацапської спецури не припинялась ніколи.
велика помилка турчинова - не введення у криму військового стану і не відданя наказу на знищення ворога одразу. перекидати зброю морським шляхом пукіну було би складно і довго...
зрадники з генштабу (на той момент) дали пукіну карт-бланш.
і не треба винити патріотичну молодь разом із вуличними хуліганами у сьогоденні, це відбулось би у будь-якому випадку, бо якщо не знайдеться "знедолених і загноблених ополченців" з місцевих - пукін їх завезе, як на донбасі.

Відповісти
За окошком дождь и град?
Это Путин виноват!
Кошка бросила котят?
Это Путин виноват!)))))
Відповісти
О, Путінюгенд ожив
Відповісти
Нє-нє, то не путін винен. Винні госдеп, австрійський генштаб, жидофошизди, бандєравци і негри на танках. Які ж ви ватні іздєлія безнадійно тупі. Не дивно що це чмо рашою керує вже 15 років.
Відповісти
та це троль кацапський, воно аргументувати не може, мізків немає, одна вата, віршик тупенький вичавив - "вот и весь предел его мозга"))
не звертайте уваги, тим більше намає на що))
правда така - сьогодні пукін вкладає шалені гроші в озброєння, але що з того простому громадянину? показна міфічна гордість? ейфорія пройде, путлер здохне і тоді почнеться зубожіння, бо власних технологій раша не має, а продавати передові технології їм вже не будуть, тому коли світ піде вперед, раша щасливо відкинеться на десятки років назад.
так здійсниться мрія всяких ватних "фігвамів" опинитись у срср із жигулями та ковбасою по 2,30.
путлєр хоч і лякає всіх зброєю, розуміє, що війну він програє, ресурси тануть на очах, вуглеводні вже не дають надприбутків, крах не минучий.
рік-два і кацапію чекає доля північної кореї.

Відповісти
Зробили - бо маєм те ,що не дано рабам...Здохніть раби і УКРАЇНА РОЗЦВІТЕ!І далі будемо робити ,бо іншої дороги немає.Слава Націі! Смерть рабам і ворогам!
Відповісти
Конечно расцветет! Только когда избавится от таких вот "дійових особ".)))
Відповісти
А тут дехто і сидить з рабів на ланцюгу і лає, як "ЛайНьюс". А Ви правильно пишете. Підтримую!!!
Відповісти
Батьківщина є, і честь! А якщо Ви не маєте цього, то я Вам співчуваю щиро !!!! СЛАВА УКРАЇНІ !!!!
Відповісти
Ти друже не раб?Але не фронті, такі як ти урапатріоти ще гірше ніж раб.
Відповісти
Батьківщини нема, без Криму та Донбасу, честь втратили коли до влади прийшли Порошенко - Янукович, Яценюк - гірше Азірова, Турчинов - це в загалі. Про яку честь після них ти говориш? В нас батьківщина одна і ми до неї вже йдемо!
Відповісти
Скільки вати і всьопрапальщиків в коментах, - аж дивно.
Відповісти
Тобі дивно? То дивуйся, що країна в жопі, люди - в депресії і ненависті, а те, за що боролися, не бачити, як своїх вух. Щодень готує нові стреси. Мало того, що країна розвалилася, так і кількість її мешканців катастрофічно зменшилася тільки за рік. і то ще не кінець торжеству нашої "гідності". То лі еще будєт, ой-ой-ой...
Відповісти
країна не в жопі, а у стані неоголошенної війни з ножем в спині, який братньо всадив "мирний" сусід.

Відповісти
из года в год стонем,то не так и так не так-дали подсрачник ворюгам и другим будем давать и хватит бздеть.
Відповісти