Повідомили, хто очолить прокуратуру Волині замість Максимова

Повідомили, хто очолить прокуратуру Волині замість Максимова
Виконувачем обов'язків прокурора Волинської області буде Олег Корецький.

Про це у коментарі ВолиньPost повідомила прес-секретар прокурора області Наталія Мурахевич.

Прокурор Волинської області Вадім Максимов, який лише півроку назад був призначений на посаду, за власним бажанням написав заяву про відставку.

Генеральний прокурор України Віктор Шокін підписав наказ про звільнення Вадіма Максимова ще 23 лютого, але фактично він звільнений 25 лютого.

Тимчасовим виконувачем обов'язків прокурора Волинської області призначено першого заступника Максимова Олега Корецького.

Що спонукало написати Максимова заяву на звільнення - невідомо. Нагадаємо, 19 лютого під час "акції-попередження-нагадування" "Непокаране зло зростає" активісти вимагали у прокурора області працювати на користь суспільства і розслідувати злочини проти місцевих активістів Євромайдану.

Тоді ж Максимов заявив, що готовий піти у відставку 15 березня 2015 року, якщо на Волині не буде "реальних змін", які вимагає громадськість.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Навіщо було іти на посаду прокурора області, щоб потім публічно признати свою неспроможність. " Удел слабаков".Гидко.
Відповісти
бо тобі дурнику що не роби то все пагано....а твій "Удел" це не пойме)))
Відповісти
О-о-о, Корецький зараз накерує... все собі в карман.
Відповісти
Дякую, буду виконувати волю громади!!
Відповісти
Чув що максимов вже давно в Адмвеістрацію президента лижи намилив. Новий прокурор Масалов!!!
Відповісти
Деяким людям на цьому сайті, та й взагалі, все завжди буде погано.
Не подобається як людина працює - "Чого сидить, не йде з посади!!!!"
Сам вирішив піти з посади - "Удел слабаков".

Оце насправді гидко.
Подумайте трохи над цим. Може, якраз жити легше стане, коли не будуть винні всі навколо, крім Вас.
Відповісти
Його силою тягнули на цю посаду? А гидко,що такі люди лізуть на відповідальну посаду, а потім втікають в кущі.
Відповісти
Корецький- це перший корупціонер в прокуратурі. Коли був прокурором Любомля, всі працювали тільки на нього . Без 100$ навіть розмовляти не буде. Гіль колись його вигнав за такі дії . Але він відкупився
Відповісти
Про Масалова: У переддень Нового року, 31 грудня, в селі Маяки Луцького району трапилась автопригода. Автомобіль збив 17-річну дівчину-пішохода, яку з місця події відправили у відділення реанімації обласної клінічної лікарні. Ніяких подробиць про цю аварію правоохоронці чомусь поки що не повідомляють. Можливо, тому, що, як довелось почути, за кермом автомобіля перебував ковельський міжрайонний прокурор Сергій Масалов, – посиланням на достовірні джерела пише газета «Волинь нова». Із власних джерел "КП" стало відомо, що інформацію про цю подію вже передали до Генпрокуратури. Окрім того, злі язики стверджують, що Сергій Масалов на місці пригоди отримав добрячого прочухана від очевидців, які трішки нам'яли йому боки. ...який доречі так і не поніс жодного покарання не тільки за масове здирництво
Відповісти
всі прокурори корупціонери ніхто зних не живе на заробітну плату поміняти всіх поставити молодих які ще ненавчились брати
Відповісти
Молодих поставити?! Поставте,вони вам покажуть як вміють гребсти під себе! І як можна не розбираючись казати всі корупціонери????
Відповісти
Фігня то все ребята, війна у нас іде.
Відповісти
масалов - це наш волинський пшонка
Відповісти
Ходять далеко не безпідставні чутки, що на прокурора області рветься Олексій Р., який прославився захистом чесного і залізного свідка - Наталочки К. у висмоктаній з пальця справі проти Дмитра М. Подейкують, що має великі шанси.
Відповісти
Більш порядного прокурора ніж Максимов не зустрічав,нехай щастить йому у подальшому.Це не Парака,щоб йому хрен на лобі вирос!
Тримайся Вадім!
Відповісти