Під час виходу з Дебальцевого загинув лучанин

Під час виходу з Дебальцевого загинув лучанин
На Сході загинув старший лейтенант 128-ої гірсько-піхотної бригади, лучанин Денис Чабанчук.

Трагедія сталась під час виходу з Дебальцевого 17 лютого цього року, - пише прес-служба Луцької міської ради.

Денис Чабанчук народився 2 вересня 1992 року. Навчався у загальноосвітній школі №26, у 2013 році закінчив Львівську академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Як повідомлялось раніше, Дениса Чабанчука розшукували рідні. Останній раз він виходив на зв'язок на початку лютого.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Царство небесне.
Відповісти
Ти назавжди в наших серцях!!!
Відповісти
герої НЕ вмирають!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
І знову молодий Волинський патріот, Земля тобі пухом, Здоров*я і сили батькам,
Відповісти
Близькі та рідні, Дениса, прийміть співчуття.
Нехай Господь дасть Вам сили перенести цю біль від втрати рідної вам людини.
Відповісти
Яке горе!
Світла память!
Слава героям!
Відповісти
Мого брата він спас там а сам повернувся,і так жаль що помирають такі гарні молоді!!!!!Слава!
Відповісти
Я прошу тебе мамо прости за той біль що ти носиш у грудях я прошу тебе мамо прости бо я більше незможу прийти не прийду я до тебе матусю хоч кричи чи ридай не вернусь я до Бога пішов моя ненько з неба в очі тобі я дивлюсь ти прости що небачу в очах я а ні радості а ні покою тільки сльози що капнуть рікою ти прости мені мамо моя моя ластівко мила і ніжна у ві сні поцілую тебе притулюся яка ж ти є бідна мамо мамо матусю моя неридай на могилі у мене краще квіти мені принеси й помолися прошу ти за мене я загляну тобі у вікно соловейком раненько раненько і постукаю тихо ти знай ми зустрінемось мамо рідненька співчуваю
Відповісти
Denis, tu budesh zavzhdu v nashih molutvah!!! Vichnaja tobi pamjatj!!!
Відповісти
Назавжди з нами, вічна пам'ять Герою!
Відповісти