Європейці не вмиратимуть за Україну, - посол ЄС

Європейці не вмиратимуть за Україну, - посол ЄС
Посол Євросоюзу у Росії Вігаудас Ущацкас заявив, що постачання зброї Україні - ризикований крок, тому потрібно орієнтуватись на переговори.

Як пише ТСН, Ущацкас заявив, що приймаючи рішення про військову підтримку України, окремі країни повинні з усією відповідальністю зважити можливі дії Москви.

"Наскільки я розумію, адміністрація США стурбована тим, які будуть наслідки, якщо буде надана військова допомога, військова техніка, якою може бути відповідь Росії і як конкретно вона проявиться на території Східної України", - сказав Ушацкас.

"Треба визнати, що ми не підемо воювати і вмирати за Україну, і ми не підемо змінювати Росію, тому що ми цього не зможемо зробити", - сказав дипломат.

Крім того він наголосив, що ЄС готовий ввести додаткові санкції або їх скасувати.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Європейці таке саме га.но як і раша тільки в блискучій бумажці.
Відповісти
ми ж рвемося до Європи! Вони штабелями ляжуть за нас....
Відповісти
не за україна, а за корупцію не вмиратимуть бо петя та сеня не україна
Відповісти
А хіба не українці їх обрали? Кожен народ вартий того правителя якого має. А правитель має народ...Відомий політик заробив під час каденції 370 млн грн. Оберем іншого, теж хай заробить... Може причина в нас самих?
Відповісти
У нас поки не має громадянського суспільства.. І поки воно не сформується у нас нічого не зміниться..
Відповісти
А скільки часу на це потрібно? А в Європе є громадянське суспільство? Може тому нас по факсу послало?
Відповісти
Те, що їм велике накакати, то вже давно ясно. Бздять за свої шкури.
Відповісти
А за чужі шкури бз--ть хто буде?
Відповісти
Ми на них сподівались, що вони зупинять підлу рашку, а вони поступили як клята русня. А повинні були всі сили кинути на допомогу українцям. Це ж ми стали гордістю всього світу на майдані, це нас показували по СНН, а тепер відмовились- вони не достойні гордого слова- ЕУРОПЕЄЦЬ, люструвати їх всіх
Відповісти
Вони підлі, рашка клята, зато ми білі і пухнасті!
Відповісти
а ви думали по-іншому?Спасєніє утопающих - дєло рук самих утопающих...
Відповісти
Дурних нема
Відповісти
Самі вибрали, немає сенсу когось винуватити.Тепер живемо по "європейськи".
Відповісти
За військову безблоковість - без союзників війни програються.
Відповісти
Вігаудас щось вігаудав.В цьому світі ніколи не було, немає і не буде справедливості.Європа тільки тоді зрозуміє Україну, коли сама опиниться в такій же ситуації.А якщо будуть так заявляти, то це може статися зовсім скоро...
Відповісти
Європа живе холодним розрахунком і робить тільки те що їй вигідно.А ми живемо емоціями і копирсаємось в минулому та не дивимось в майбутнє.Насправді держав- друзів не існує, це міф.Українці повинні самі думати як жити, а не надіятись на інших.І похлопають вони вам тільки тоді коли їм буде вигідно.
Відповісти