Легкоатлети з Волині успішно виступили в Іспанії

Легкоатлети з Волині успішно виступили в Іспанії. З 16 по 17 травня в іспанському місті Мурсія відбувся кубок Європи з легкої атлетики зі спортивної ходьби.

В складі національної збірної України виступали й спортсмени з Волині. Вихованець Волинської обласної школи вищої спортивної
майстерності Іван Банзерук (тренер-заслужений тренер України В. Яловик) на дистанції 50 км посів 4 місце з результатом 3 год. 49,02. Ще один волинянин Ігор Сахарук (тренери-тренер-викладач В. Борисюк та заслужений тренер України С. Борисюк посів 13 місце.

В підсумку волиняни в складі збірної команди України посіли 3 загальнокомандне місце на дистанції 50 км та завоювали бронзові медалі.

Зовсім трішки до медалей в командному заліку не вистачило Надії Боровській та Олені Шумкіній, які на дистанції в 20 км посіли 15 та 24 місце відповідно та у складі національної команди зайняли 4 місце в загальнокомандному заліку на дистанції в 20 км.