Завершилися вибори ректора ЛНТУ

Завершилися вибори ректора ЛНТУ
У Луцькому національному технічному університеті закінчилися вибори ректора.

Але вже через тиждень очікують на другий тур. Це пов'язано з тим, що хоч фактично перемогу отримав завідувач кафедри матеріалознавства та пластичного формування конструкцій машинобудування, доктор технічних наук, професор Петро Савчук. Утім всього він набрав 40% голосів, яких недостатньо для оголошення офіційного результату, повідомляє Інформаційне агентство Волинські новини.

Його основним конкурентом вважали виконувача обов’язків ректора, доктора економічних наук, професора Зоряну Герасимчук, яка разом із Петром Савчуком проходить до другого туру.

За посаду очільника вишу боролися вісім кандидатів.

Нагадаємо, працювали чотири виборчі комісії: головна - для виборців, які є працівниками ЛНТУ, та дільничні - у Луцькому технічному коледжі, Ковельському промислово-економічному коледжі, та Любешівському технічному коледжі.

На головній дільниці за Петра Савчука віддали свої голоси 34% виборців, за Зоряну Герасимчук - 23%, у Ковельському промислово-економічному коледжі за Петра Савчука - 92%, у Луцькому технічному коледжі - 41%, Любешівському технічному коледжі - 35%.

На головній дільниці голосували 552 особи, у Ковелі – 86, у Луцькому технічному коледжі – 101, у Любешові – 117 виборців.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 62
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А ще журналіста видання "4 влада" не впускали на підрахунок голосів... довелось викликати міліцію. Мабуть Герасимчук хотіла фальсифікнути результати...вона може
Відповісти
вона вже нічого не може :)
Відповісти
Божидарникам обірветься! Хватить, нажерлися вже. Наглота безсовісна.
Відповісти
і шо цей Петя толковий тіп?
Відповісти
толковіший за принцесу
Відповісти
Це продажний клоун з міської ради.
Відповісти
Хавало офф, всі у Вас продажні. Петро Петрович - сама краща кандидатура, і не треба цих .. ля-ля-ля
Відповісти
я дуже рада, бажаю Вам успіхів на новій посаді, Петро!!!
Відповісти
І не соромно тобі, паря, від імені Валентини Олександрівни писати?)
Відповісти
я пишу від себе, шановна Ірино Михайлівно
Відповісти
Справедлива перемога Петра.
Відповісти
І тут петро. співпадіння, не думаю
Відповісти
завершились не вибори, а перший тур
Відповісти
дала слабину, все - нехай зливає воду:-)
Відповісти
У другому турі усі ті, хто проголосував у першому проти цієї так званої пані, проголосують за Савчука. А Савчук не підпише з нею контракт. І Тарасика животатого викине. Цей взагалі тупий, як три пеніси разом. Усе в природі має кінець.
Відповісти
я Вас підтримую
Відповісти
Цікаво, що Петро продасть перше?
Відповісти
хах..думаєте всі розумні..сесія на носі..начувайтесь студенти.!!!!
Відповісти
Сесія фактично закінчиться за наступний тиждень.
Відповісти
Дивлюся на цих людей, що познімали маски після смерті Віктора Володимировича, і показали свої справжні підлі мордяки, і якось плакати хочеться. Скільки добра для вас зробив, вірив у вас, а якими мерзотниками виявилися.
І справа ж не у тому, що ви розвалити справу його життя хочете, не в підтримці його дочки та сина, і не в тому, що ви їх з лайном змішуєте, а в тому з яким задоволенням ви це робите.
Дрібні людиська, які нічого, по великому рахунку не досягли в житті...
Відповісти
ай люди, просто янгол був у плоті, тільки корупція через край лилася, під чиїм то крильцем, тільки все кришувалося і рішалося, тільки під кожну владу встигав шапку міняти, фу, тхне. І не треба про ту приказку, римляни її до кінця договорювали - про померлих або нічого, або хороше, або правду.
Відповісти
Колектив вдячний Віктору Володимировичу за все добро. Це правда. Про нього тільки світле і говорять. Але яке відношення до цього всього має підтримка дочки на виборах ? У даному випадку, батько і донька - абсолютні протилежності. Тому тут люди не маски зняли і не мерзотники, а в імя шефа хочуть зберегти і розвивати університет
Відповісти
Невже переможе Савчук? Зоряна теж не сонечко, але хоть розумна.
Відповісти
і ойтець був розумний...як феодал ..чи крепкий гаспадарник для гомосовєтікус
Відповісти
розум проти. не плутайте розум з підлістю тиском і хитрістю. а в З.В. інших важелів не буває
Відповісти
Да петя всім зробить жопу
Відповісти
Пєтя платив за голоси, якби не гроші олігарха, то за нього взагалі б ніхто не проголосував би.
Відповісти
І по скільки платив? Вам яку суму дав?
а то мені щось не перепало, а голосував за Савчука.
Відповісти
Підійди до нього - доплатить
Відповісти
Так.петя .ставленник палиці. Чомк про це ніхто не говорить .і буде петя .так як коцан
Відповісти
І буде в нормальному режимі,як у Коцана, працювати заклад. Зарплати і доплати , фінансування, базу відпочинку , в кінці-кінців зробить з того свинарника, що біля "Гарту".
Відповісти
Петро Петрович підлий брехун. Свою передвиборчу програму побудував на брехні та на тому, що обливав брудом всіх остальних.
Відповісти
Всіх всіх облив? Вам теж дісталось?
ми просто в шоці!
От зоряна, свята людина, німб аж світиться:)

Дурні коменти від дурних людей.
відкиньте амбіції і подумайте про майбутнє університету, а не про свої "крісла"
поговоримо через 5 років.
мир
Відповісти
На жодному з виступів не чув бруду від Петра на будь кого з кандидатів. Тому, не лийте бруд і ви
Відповісти
Петро - достойний і сміливий кандидат. Ура ! Він один з небагатьох, які не поливали брудом інших. Тому і перемагає. Закон Всесвіту !
Відповісти
Між іншим, тільки від нього чув як летить кал в сторони опонентів.
Відповісти
Він просто казав, що всі решта кандидатів - недалекі, обмежені та жадібні корупціонери.
Відповісти
А сам він, якщо й брав від студентів хабарі, то з такими докорами внутрішнього сумління, що й не передати!
Відповісти
Петро від того бруду ніколи не відмиється.
Відповісти
Аби ви відмились. Саме зараз бруднитесь
Відповісти
Петро - ти кращий ! Ми з тобою !
Відповісти
Друзі. Пожумайте хоч трохи довбешками.Ви бачили в Зоряні хоч каплю лідерських здібностей?я жодних. А ви в курсі що ця людина погрожувала тим хто за неї голосували. вона ж і заставляла відкриті незагоргуті бюлетні зактдати до скриньок. я не уявляю яким таким чтном вонаттака хороша стала,яущо це грьобана корупціонерка яка все що зможе на посту ректора це роздерибанити угіверсттет
Відповісти
Зоряна народжена лідером. Порівняйте скільки зробив Петя, а скільки вона. Без неї цей ВУЗ давно розвалився.
Відповісти
підтримую
Відповісти
Голосуйте за Петра, бо йому треба хату добудувати!
Відповісти
Не потрібно мене добудовувати. Йому нову подарують і автомобіль новенький. Ну це для тих хто хоче стати або залишитись проректорами, деканами і т.д.
Відповісти
Петро Савчук - хабарник
Відповісти
Петро жадібний та алчний. Здібностей ніяких немає, що казати вчитель праці. За ним великі гроші... Шкода, те що створювалось десятиліттями пропаде, продасть. Нехай розкаже, скільки брав у студентів, коли був керівником у дипломних
Відповісти
Студенти складають список викладачів, які працюють за одну закплату. Для їхньої подальшої канонізації.
Відповісти
я саме така
Відповісти
Да бабло рулить!!!
Відповісти
нащо ті вибори..краще б кошти зекономили для вишу..давно пора передавати посади в спадок..особливо в державних вишах..по місту і по державі вже давно так..а потім хай верховна рада приймає закон якщо чергового співочого ректора який зашугав чи скупив все скупив викладацтво мєсне тре змінити..покайтесь .та проголосуйте-вони вам кінуть кастамаху..без них ви двори будете підмітати..зиряни народжені з тайнами во лбу ще тими..особливо то пойнятно в любешовах..кожен потім буде опустя глазкі казати..я ж за вас голосував..може де дитину хош асістєнтом в луцк той..вона в мене старанна..
Відповісти
Петя кафедрою не міг керувати, а тут на цілий університет замахнувся))))))
Відповісти
З таким кар'єрним ростом він буде скоро на президента балотуватися. Трішечки переробить передвиборчу політехівську програму і все)))))))))
Відповісти
Шановн! Достатньо вже когось сильно хвалити або ганьбити. В цьому і є основна проблема нашої влади, які заради матеріальної вигоди готові "з"їсти" один одного. Як я бачу, тут переважно пишуть дві команди: одна від ЗВ, а друга від ПП. Дайте чоловіку попрацювати, а потім вже коментуйте його справи, але по суті...!
Відповісти
петя працює у палиці а палиця хоче голоса на вибори
Відповісти
Петя взятки харашо бере напряму даже
Відповісти
Петя добрий чоловік, не заслуговує на такі замовні коменти. До речі, коменти від прихильників Зоряни дуже злі, а від прихильників Петра - таки коректніші. Тому вибирайте, з ким є кращі перспективи
Відповісти
Зоряна - людина непогана, тільки трішечки не сповна розуму, бідолашна
Відповісти
Кафедру дизайну треба повність перепрофілювати. Викладачі- жах, нульові! В наш час Айті технологій, вони просто викачують гроші зі студентів, хоча вамі нічого не можуть навчити.
Відповісти