«Волинь» – «Шахтар»: як лучани вболівали на «Авангарді». ФОТО

У четвер, 23 липня, Луцьку відбулося відкриття футбольного сезону.

Луцька «Волинь» зустрілася з одним із лідерів українського футболу – донецьким «Шахтарем». Господарі поля пішли назустріч гостям, і матч перенесли на день раніше.

Матч завершився із рахунком 1:4 на користь "гірників". Перший гол донеччани забили вже на 25 хвилині матчу, четвертий - на останніх додаткових хвилинах. У команді "хрестоносців" пенальті реалізував Матей.

Гра була доволі напруженою: на "Авангарді" уболівальники побачили і голи, і чимало хороших атак у виконанні обох команд.

На початку другого тайму небо над Луцьком почало затягувати хмарами, і в кінці матчу поле накрила сильна злива. Проте багато уболівальників не поспішали покинути стадіон та залишалися на трибунах до останніх хвилин, щоб, незважаючи на поразку, підтримати свою команду.

Нагадаємо, також перед матчем відбувся марш ультрасів.