Лучанка – третя на Чемпіонаті світу

Лучанка Ольга Лещук зайняла третє місце на 4-му Чемпіонаті світу з Кіокушин карате.

Змагання проходили 23-24 червня 2012 року в японському місті Ісесакі (Японія), повідомили в Українській федерації «Кіокушинкайкан Карате».

Крім Лещук, до складу збірної команди Української Федерації «Кіокушинкайкан карате», увійшли Світлана Жегар з Миколаєва, Павло Бугайов з Донецька. Очолив збірну голова правління федерації Бранч Чіфом України Дмитро Волинець з Луцька.

На цих змаганнях у ваговій категорії до 62,5 кілограма чемпіонкою світу стала Світлана Жегар. Це перший чемпіон світу в історії України серед всіх версій кіокушин карате.

Ольга Лещук посіла друге місце у цій же ваговій категорії.
Павло Бугайов провів два бої достроково.

У першому бою Павло переміг австралійця, в другому – японця. В третьому бою зійшовся з росіянином, провів рівний бій, але судді віддали перевагу титулованому Олександру Каршигеєву, який став призером Чемпіонату світу.