«Бандерштат-2015»: як це було. ВІДЕО

«Бандерштат-2015»: як це було. ВІДЕО
У Луцьку закінчився фестиваль українського опору «Бандерштат», що проходить на Волині уже дев'ятий раз.

Перші відвідувачі почали збиратись на території фестивалю ще за добу до початку, чекаючи на виступи улюблених груп.

Три дні гості фестивалю могли відриватись під справжній український рок, на сцені виступали "Анна", "Тінь сонця", "Роллікс", "Epolets", "Тартак", "О'Torvald" та інші, а закрили головну сцену «Бандерштату» своїм партизан-роком білоруси «Brutto» на чолі із Сергієм Міхалком.

Сьогодні, 3 серпня, наметове містечко покинули останні відвідувачі.

Фестиваль українського опору "Бандерштат- 2015" завершився і уже став історією, пропонуємо ще раз згадати, як це було.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ведучому бракує харизми. просто голум якийсь із "Володаря перстнів"
Відповісти
це тобі розуму бракує
Відповісти
Після переглянутого почуття гордості за нашу молодь,за Україну.Молодці!!!
Відповісти
моржевать будешь зимой. Украине не хватит угля для того, чтобы обеспечить граждан теплом зимой. Об этом заявил премьер-министр страны Арсений Яценюк на заседании Антикризисного штаба. По словам премьера, у Украины есть два сценария на холодное время года – плохой и очень плохой.

«Первый — плохой, а второй — очень плохой. Плохой — это при пяти градусах мороза, а второй — это при 20 градусах мороза», - заявил Яценюк. Он подчеркнул, что опирается на данные отчета экспертов. Согласно этим данным, если зима будет не очень холодной, Украине потребуется для обеспечения только самых основных нужд не менее 7 миллионов тонн угля. При наступлении сильных морозов минимально необходимый резерв угля - 11 миллионов тонн.Ранее сообщалось, что из-за патовой ситуации, сложившейся в энергетическом секторе Украины, премьер-министр Арсений Яценюк назначил экстренное заседание антикризисного штаба.По словам Яценюка, в энергетическом секторе сложилась кризисная, катастрофическая ситуация. Соответствующие министерства и энергокомпании не готовы обеспечить в стране нормальное энергетическое состояние.
Відповісти
Отдалились совсем от России.
Новые идолы, фестивали, книги, устремления.
А истина - Православие, Самодержавие, Народность.
За Царя и Отечество (Великая, и Малыя, и Белыя).
Хоть за чорта, хоть за Сталина, но с Москвой.
Відповісти
Фест супер! Так тримати! Була вся моя сім'я. Мої діти на цьому ростуть. От я вже другий рік не можу туди попасти. Тільки чув, що наступного року його хочуть проводити в Києві. Дуже шкода!
Відповісти
з ведучим що?
Відповісти
Молодці гарний матеріал з фестивалю
Відповісти
милий хлопчина, чо ви напали?!
Відповісти