Прокуратура і міліція зробить усе можливе, щоб покарати винних у смерті лучанина

Прокуратура і міліція зробить усе можливе, щоб покарати винних у смерті лучанина
Правоохоронні органи Луцька працюють над тим, щоб покарати винних у побитті та смерті лучанина.

Про це ВолиньPost стало відомо з достовірних джерел.

Прокуратура і міліція зробить усе можливе, щоб сьогодні до вечора, 7 серпня, оголосити підозру у вбивстві Андрія Яворського нападникам, що винні у скоєнні злочину, та взяти їх під варту.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 9
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
логіка "железна"... це як би не була піднята така шуміха наволо цієї ситуації . то що ніхто би нікого не шукав?? а так , давай!! вперед! честь долга!! бл.....
Відповісти
А що робили 6 днів? Чи тепер потрібно просити "всім миро"?
Відповісти
Справу відкрили лише сьогодні за статею тяжкі тілесні ушкодження, що спричинили смерть потерпілого.Про вбивство, мова взагалі не йдеться.Це правльна кваліфікація.Одак ще 30.07. повинна була бути відкрита справа за ст ч 1 ст 121 КК України а після смерті - перекваліфікована в ч.2 ст 121.,
Відповісти
Чи можна було відразу оголошувати підозру?
Відповісти
Чи можна було одразу оголошувати підозру?
Відповісти
Ст. 276 КПК України: Повідомлення про підозру обов’язково здійснюється в порядку, передбаченому статтею 278 цього Кодексу, у випадках:1) затримання особи на місці вчинення кримінального правопорушення чи БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІСЛЯ ЙОГО ВЧИНЕННЯ; 2) обрання до особи одного з передбачених цим Кодексом запобіжних заходів;3) наявності достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального правопорушення
Фактичні обставини:злочинці були затриманні поліцією одразу після вчинення злочину. Одже, в міліції були всі підстави для застосування п.1 ст. 276 КПК України.
Відповісти
Даю відповідь уже втретє)))
Ст. 276 КПК України: Повідомлення про підозру обов’язково здійснюється в порядку, передбаченому статтею 278 цього Кодексу, у випадках:1) затримання особи на місці вчинення кримінального правопорушення чи БЕЗПОСЕРЕДНЬО ПІСЛЯ ЙОГО ВЧИНЕННЯ; 2) обрання до особи одного з передбачених цим Кодексом запобіжних заходів;3) наявності достатніх доказів для підозри особи у вчиненні кримінального правопорушення
Фактичні обсавини:злочинців затримали одразу після вчинення злочину. Одже,в мілії були всі підстави, для оголошення підозри.
Відповісти
а якби не була піднята шуміха, то самі знаєте. ми боїмося тільки розголосу, публічності і шуміхи, а на закон і суспільство нам насрать гівном, як срали у всі часи
Відповісти
А слідчий ще те гамно! Почав проводити відтворення подій на 7 день,коли малий помер. Ти правий "мусора",якби не шуміха,срали б вони на цю ситуацію. За хабар в таких випадках,пожиттєво зразу треба давати обом сторонам!!!
Відповісти