Хто балотуватиметься на посаду міського голови Луцька?

Хто балотуватиметься на посаду міського голови Луцька?
Офіційно зареєстрували кандидатів на міського голову Луцька.

Про це стало відомо 1 жовтня під час засідання Луцької міської територіальної виборчої комісії, пишуть Хроніки Любарта.

Як повідомили члени комісії, уже офіційно зареєструвалися три кандидати-самовисуванці на луцького міського голову. Це Іванюк Микола Ігорович, Кралюк Олександр Олександрович та Мерещук Оксана Вікторівна.

Також Луцька міська територіальна виборча комісія зареєструвала дев’ять кандидатів, висунутих місцевими організаціями політичних партій: Кудрявцев Сергій Альбертович (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Романюк Микола Ярославович (БПП «Солідарність»), Данильчук Павло Петрович (Громадський рух «Народний контроль»), Москвич Степан Олексійович (Аграрна партія України), Голєва Олена Василівна (Європейська партія України), Кононович Олександр Адамович (партія «Нова держава»), Товстенюк Олександр Віталійович («Всеукраїнське об’єднання патріотів – «УКРОП»), Кучер Володимир Григорович (Радикальна партія Олега Ляшка), Байцим Василь Федорович (Партія зелених України).

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 24
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кононович на посаду мера ахахахахахаахахха
Відповісти
а шо, він ще на свободі?
непорядок!
Відповісти
то комуністи тепер називаються"Нова держава"?Чому не прийняти закон про заборону перескакувати з партії в партію?
Комуняку на гілляку!
Відповісти
Список одних критинів!!! ПРОТИ ВСІХ!!!
Відповісти
В нас самий нормальний мер на всю україну .....

нехтілося б розмінювати його на якихось непонятних морд
Відповісти
Мер міста, в якому кілька місяців нема гарячої води повинен вже давно піти у відставку і НІКОЛИ НЕ БАЛОТУВАТИСЬ ЗНОВУ!
Відповісти
Ви кумедний)) Споживачі (громадяни) не платять за гарячу воду і опалення, через що накопичуються борги перед постачальником за газ - в цьому винен мер?
Ну то чого ви тоді не ходите в магазин без грошей і не берете безкоштовно продукти?
Відповісти
Згадаємо попереднього бездяільного мера в якого місто ставало гаВнішим і гаВнішим... Вважаю що Романюк М.Я. багато зробив для міста і міняти на щось не понятне взагалі не варто.
Відповісти
підтримую 100 %

реально жаліти будемо ... якшо змінемо ...
Відповісти
лучанину
скажу вам більше, саме тому, що в романюка до цього часу був високий рейтинг відключили гарячу воду і питання гарячої води вирішувалось не на рівні мера міста. це дуже вигідно іншим кандидатам, зокрема товстенюку, який йде від палиці. а коломойський йому допоміг відключити газ на опалення саме в луцьку, бо по області є і газ і гаряча вода, не думаю, що в них заборгованість менша
Відповісти
ви молодець, здогадались таки звідки ногі ростуть)
Відповісти
І Адамович комуняга преться.ГЕТЬ!
Відповісти
Звичайно тільки Романюк! Попередники Шиба,Кривицький тільки казну розкрадали,особиво перший! А Романюк як може,то робить і для міста немало зробив! А вибирати тих всяких Данильчуків,Товстенюків,Голевих - це для міста тільки біда буде...Більшість людей звичайно буде казати,що за молодих треба голосувати...Але ці молоді ще не готові обіймати такі посади! Їм для початку хоча б сільськими головами бути! І ще незрозуміла кандидатура Кононовича....Дуже цікаво скільки голосів він набере!
Відповісти
молоді гоняться за карєрою, дехто за грошима,
А Романюк вже солідний досвідчений мужчина який реально займається справами, і не розводить популізму як дехто, бо реально на кого не глянь всі горланять як різані ... пора вже спокійними і розважливими бути в політиці
Відповісти
а скільки маразматиків-прихильників совка в місті? думаєте,їх мало?
Відповісти
Нехай Волиньпост зробить чесне розслідування і досьє на кожного, хто балатується, аби люди знали за кого голосують. Адже, владу обираємо ми самі, а від недостачі інформації можна зробити хибний вибір.
Відповісти
Палиця Товстенюку купить мера завдяки своєму фонду і його діяльності)
Відповісти
А от Романюк мені як мер дуже подобався, я буду на цих виборах голосувати за нього!
Відповісти
Будь ласка, я не проти.
Відповісти
Кудрявцев Сергій Альбертович - нічого не можу сказати про дану особу, Свобода своє вже віджила !

Романюк Микола Ярославович - як керівник містом , непоганий, правда багато про що забувається, але загалом з даного переліку, це кандидат якому не бракує нічого, хіба часу на втілення всіх свої реалізацій !!!

Данильчук Павло Петрович - перспективний, але молодий, вчитися і вчитися ще треба !

Москвич Степан Олексійович - ну дуже кримінальний бізнесмен !

Голєва Олена Василівна - настільки європейська панянка, що забудує все Старе місто своїми готелями та бізнес-центрами!

Кононович Олександр Адамович - чому він досі не перебуває в ізоляції невідомо, червона наволоч.

Товстенюк Олександр Віталійович - маріонетка Палиці, абсолютно бездіяльна особа, і кроку не може ступити без свого господаря!!!

Кучер Володимир Григорович - не дай боже звичайно, але ще як цей почне митись в кабінеті мера, уявіть що буде!

Байцим Василь Федорович - темна зелена конячка.

Іванюк Микола Ігорович, Кралюк Олександр Олександрович та Мерещук Оксана Вікторівна - чистої води технічні кандидати!!!
Відповісти
звісно, зараз укропцеві хлопці бізнеси покидають нафтові та почнуть каналізації чистити і борги за газ віддавати))
"чистити" вони почнуть, але наші кишені та комунальну власність.
а романюк не найгірший мер, не треба гнати, йому місто дісталось з боргами "папєрєдніка", а романюк за два роки зміг ці питання врегулювати, а це - мільйони гривень!
та в цілому місто не в занепаді, дороги хоч і не європа, але в порівнянні з іншими обласними центрами - то в нас ще їздити можна.

Відповісти
То може хороший мер пояснить,чому ті,хто справно платить,мають митись холодною водою?яяяякщо він такий мудрий,то нехай знайде важелі впливу на боржників.
Відповісти
згідний з вами, я теж голосуватиму за Романюка, так як на фоні всіх інших кандидатів він є самим кращим вибором!
Відповісти
а шо Данильчук вже в чергову партыю перескочив, падло?
Відповісти
Останні новини
Хто балотуватиметься на посаду міського голови Луцька?
02 жовтень, 2015, 12:24