Молодіжка «Волині» перемогла «Чорноморець-М», забивши 4 голи

У першому гостьовому матчі нового сезону молодіжний склад «Волині» зустрічався в Одесі з «молодіжкою» місцевого «Чорноморця» – волиняни виграли із рахунком 4:2.

Як пише сайт ФК «Волинь, початок матчу видався для лучан відверто не фартовим, бо за перших півгодини волинська команда «горіла» з рахунком 0:2. Утім вже до кінця першого тайму волиняни зрівняли рахунок, голи забили Євген Павлов і Душан Савич.

А вже у другому таймі без шансів на перемогу одеситів лишили Сергій Подригуля Віктор Хомченко.

У підсумку – перемога лучан з рахунком 4:2, і «молодіжка» «Волині» наразі посідає друге місце у турнірній таблиці, лише за різницею м’ячів поступаючись полтавській «Ворсклі».