Святослав Кравчук вважає обшук журналістів ненормальним явищем

Святослав Кравчук вважає обшук журналістів ненормальним явищем
Депутат Волинської облради Святослав Кравчук вважає, що інциденту з журналістами в облраді не було б, якби охоронці виконували свої функції «з розумом», а не автоматично.

Про це Святослав Кравчук розповів журналістам ВолиньPost.

«Я думаю, що це ненормальна ситуація. Я розумію, з точки зору безпеки, якісь моменти повинні бути, але якщо вони робляться з розумом, то тих людей, які відповідають за безпеку і порядок того чи іншого заходу, взагалі не бачать відвідувачі заходу. Людей, які виконують свої функції з забезпечення охорони правопорядку. Мені здається, це просто безтолкове виконання вказівок, якими повинні були забезпечити безпечність проведення заходів. А те, що вони говорять у плані запізнення на сесію чи не приходу на сесію, то вважаю, що кожна людина може прийти, посидіти, але вона не повинна заважати проведенню сесії, проте це не значить, що вона повинна бути о 10:00 і не пізніше. Тоді давайте не будемо депутатів випускати з зали, тоді чого вони то виходять, то заходять? Є така приказка: «Якщо заставити дурного молитися Богу і бити поклони, він розіб’є лоба», так само й тут», - сказав Святослав Кравчук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 11
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Є таке поняття,як ексцес виконавця,за який, я думаю потрібно відповідати як за кримінальний злочин,щоб іншим було наукою.Яскравим прикладом є справа Гонгадзе-Пукачу сказали налякати,а він радий старатися і відокремив голову від тулуба.
Відповісти
чи як вони там, в першу чергу законопослушні громадяни.
Відповісти
Я шо то не поняв ! Кравчук Палицю дурнем назвав?!Він вже взагалі перейшов через наш край !
Відповісти
Кравчук полюбляє ставити своє авто під знаком "стоянка забороненна" біля варшавки.
Відповісти
несидячих кравчуків..зятів їх прокурорів..це явище набагато огидніше..та довговічне..саме це є основною державною ганьбою..а це то таке..лохінувся палиця..порпустить може його..
Відповісти
Не тільки на сторінках "ВН" мав можливість ознайомитись з цими "новинами" про ЛВПУ. На мою думку, як можна так спокійно заявляти: " Дійсно, в Луцькому ВПУ є різні проблеми..." Це не проблеми, це багаторічна ЗЛОЧИННІСТЬ, яка "кришується" як працівниками правоохоронних органів, так і високопосадовцями в Луцьку. Які ще треба надати докази своєї правоти, щоб люди, від яких залежить доля чоловіка, відкрили очі і по-чесному подивились в корінь проблеми. Так, мабуть, Білоус не може та й не хоче платити гроші "потрібним людям", щоб "порєшать вопроси" на свою користь, як це робили і роблять Батов та його однодумці-крадії. Досвід у них в цих питаннях великий, та й грошей накрадених вистачає. Але хочеться надіятись, що знайдуться в Луцьку люди і в міліції, і в прокуратурі, і в суді для яких честь мундира вища за будь-яку, навіть велику "передоплату". Може і набридло слухати на протязі десятиліть фразу, але повторюся: " Злодій повинен бути покараний!" В даному випадку прізвища основних фігурантів училищної справи вказані в основному матеріалі. ============== Кришує кравчук ==================
Відповісти
Славцьо залишився не у дєл, відсунули аж на край політіческіх процесов.Обіда так і пре. Інтілєкта - як в кузнєчного преса з ГПЗ. Всю жізнь крав - злякався, шо чого доброго і його обшукають. А вартувало би ...
Відповісти
Може Славцьо і крав, але трандіти на всю округу про терзагрозу на Волині, коли СБУ спростовує цю інформацію та лазити по сумках та кишенях журналістів Волині, яких знає кожна собака, це - низько та підло!!! Не з того починаєте, на всякий випадок Вас люди обирали, а не відморожені охоронці (хоча й вони теж люди). Зранку каву не випити у відомому кафе, бол там новий "ЦАР" мешкає, а охорони, як в Папи Римського. Що страшно, кого боїтеся, людей??? Певно є за що...
Відповісти
З"явилась друга розова кофточка. пропіарила себе , радій, що всі будуть хоч за це знати ! Пошуткувала б ти так при Януковичу і деб ти досі булаб !
Відповісти
Результати *фронтальної перевірки* корумпованими ткачуками грушками - злодюжками будуть оцінені і зрівнянні з перевіркою антикорупційними структурами - до яких готуються відповідні звернення. Гена батов (дружба з кравчуком народилась ще коли вони були чесними злодіями на заводі ДПЗ-28 )тримай карман ширше! Бажано фіксувати розміри встановлених гонорарів ((своїм весільним перевіряючим)) за підтвердження відповідності, з їхньої подачі розореної "списаннями"-пограбуваннями матеріальної бази училища. Якості навчального процесу в ЛВПУ - з двома - трьома учнями присутніми на заннятях - ведемо уроки за щастя - ганьба директорії - норма училищного сьогодення. Буде виявленно ПЕРЕМОЖЦІВ ! ! ! соцзмагання в номінаціях : найдорожча дипломна робота ; найдорожчий екзамен ; найдорожчий залік ; найдорожча перевірочна робота ... про мародерсько-драконівські розцінки вишукані дурокторією для прикладу 1т500грн-з ростом до безпредєла з носа відомо широкому кругу...; найдорожчий подарунок керівникам дорогеньким нашим на випуск груп ,найдорощі хабарі по ходу *навчального процесу*;... ОКРЕМА номінація - відзнака *чорному археологу" за призванням , зраднику по духовній суті,відзначимо як полісський злодій З,14гданець методист НМЦ " готує " і тч. захисників Вітчизни . Як ще один великий % поліський комбінатор максимчук вибудував піраміду прикарманення благодійних коштів ... брали з учнів та батьків готівку , а їм видавали =накладні= , + акти + про нібито куплені ІнСтРуМенти ( по факту назване обладнання , інструменти , заводи надавали як безкоштовну допомогу на навчальні цілі - заводчани ВЗНАЛИ допомогу надавати ПЕРЕСТАЛИ ). Буде повідомлено в яких напрямках поліські-комбінатори збували : електро... двигуни , тени , ; продукція виготовленна учнями майстрами і матеріали придбані за державні кошти ... точки реалізації ... гроші від якої покладені в кишені . ...координати гостинних точок де наливають педохронам які очолювані псалтирою сс ... точки ! для опреділення середньодобової дози налитої заст.директора виписуйте векселі обліку . Будуть ще *цікавенькі* нюанси...
платіть $
5 грудня, 22:25 - Відповісти
======================================================
Якщо батову і решті шпани , кончених освінянських гопників з банди пана Гріціяна Гнилички й самому Гріціяну повідрубувати голови . То після екзекуції вони ще 2-3 години будуть гребти з сиріт і малозабезпечених (малозахищених) , приймати хабарі і займатись поборами.
=======================================================
навики та звички
Сьогодні, 10:04 - Відповісти
0
Злочинні навики та звички самі собою не проходять. Викорінити їх можна тільки багаторічними термінами ув"язнення. Свиня від корита добровільно не відійде, - аж поки її "не попросять". ============= Славік,Славік - НАВІЩО ТИ ВИПЛИВАВ на верх ? Всім відомо , що воно в воді не тоне ... але краще б ти - мул того болота лежав спокійно " на дні " ==========
Відповісти
О, Кравчук висловився. Цікаво хто команду дав.
Відповісти