Мандаринки в луцькому супермаркеті продають із тарганами? ФОТОФАКТ

Мандаринки в луцькому супермаркеті продають із тарганами? ФОТОФАКТ
В одному із луцьких супермаркетів разом з мандаринками до Нового року можна придбати... тарганів.

Світлини розмістив у мережі Вконтакті Богдан Кіт.

На них чітко можна розгледіти представника «вусатих».

«Не купляйте там більше мандаринки», - прокоментував хлопець.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Цікаво яке це пакко біля біг бену, а??? з нарнії?
Відповісти
Це "Театральний", схоже.
Вчора вперше там взяв хліб, розфасований у негерметичні кульки...

Та які ж то таргани. То тарганчики. Вони ж мале-е-е-есенькі...
Відповісти
Якщо є тарганчики, то мусять бути і мишки-манюні.
Де є мишки-манюні щури не живуть.
Відповісти
Там споконвіку таргани і мишки . схоже їх ніхто ніколи не травить
Відповісти
А нащо? Вони співіснують в симбіозі з людьми.
Відповісти
тарган
Відповісти
Люди-бігом в Театральний-ХАЛЯВА- купив мандарини , а Тарганищище в ПОДАРУНОК....., а був би простий би ПП- з*їли би з ....аналізами в коробочці.....
Відповісти
Не їжте тарганів, а також мандаринів зі шкіркою і буде вам радість!
Відповісти
Якщо вже Волиньпост передруковує пости звичайних громадян, то хоча б перевіряйте інформацію, такі звинувачення мають бути з фото, де на ціннику вказано назву магазину. Отож яке Пакко біля Бігбена?)
Відповісти
це 100% "театральний". Сьогодні там брав мандаринки, але бонуса в якості пасажира не побачив. Хоча супермаркет сомнітєльний нарахунок якості товарів. Частенько бувають сирки з пліснявою, зіпсовані молочні продукти, ковбаса не герметично запакована у вакуумі і т.п. список можна продовжувати.
Доречі в кафе-їдальні "берізка" в зеленому борщику частенько буває, що плавають мушки та черв,ячки.))).
Відповісти
Фуу..ганьба Театральному..!!!
Відповісти