На Волині перекинулася маршрутка з людьми. ФОТО

На Волині перекинулася маршрутка з людьми. ФОТО
Автопригода трапилася у Горохівському районі.

На автодорозі у селі Охлопів 27-річний житель району, керуючи маршрутним транспортним засобом «Івеко», з’їхав у кювет, де автобус перекинувся, - повідомляє прес-служба волинської поліції.

Внаслідок автопригоди троє пасажирів отримали тілесні ушкодження. Один пасажир автобуса госпіталізований у лікарню.

За фактом дорожньо-транспортної пригоди розпочато кримінальне провадження за ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху) Кримінального кодексу України. Проводиться досудове розслідування.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: ДТП, аварія
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 39
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зверніть увагу на дорогу, а тоді розглядайте вину водія!
Відповісти
недотримання безпечної швидкості що призвело до аварії
Відповісти
швидкість невисока
кювет неглибокий
покарання шоферові буде незначне
Відповісти
Шановні чинивники зверніть будь ласна на умови виконання тендеру перевізником.
Згідно документації на скільки пасажиро-місць повинна курсувати маршрутка Горохів - Охлопів(а не івеко на 18 місць), а то як в тій пісні "Їхала маршрутка, як собача будка".
Жителі села Квасів їдуть на одній нозі або добираються до траси Львів-Луцьк(особливо в базарні дні). З цією маршруткую це вже не перша аварія.
Відповісти
водій втік як тільки визвали поліцію. А що до півночі з друзями справляв ще Новий рік це 100 % а в 6 00 в рейс. А дорога там нормальна
Відповісти
Сам ти втік, він віддав гроші, визвав швидку і відправив ранених.. А виною була кіний тз, який виїхав перед ним. От і наслідок. Винни водія немає, хіба, що в тому що з'їхав у кювет а не в стовпа! І тоді пішов по трактора, аби витягти машину із кювета.
Відповісти
Водій викликав Швидку??????? Ти бачив ???? Пішов по трактора а прийшов аж в Горохів в обід .
Відповісти
Та він втік як той заєць....як що він був після перепою то віз йому двоївся в очах...і допомоги він нікому не надавав...
Відповісти
водій допомоги не надав пасажирам ніякої, а втік як щур
Відповісти
Перевантаження
Відповісти
Ми теж їхали цією маршруткою,водій був адекватний, там лобове скло було замерзле,так щей перед ним їхали коні без будь-яких катафотів, ми були з переду і бачили як він уникав удар,він їхав дуже помало. А тепер хазяї бояться за свою задницю,все звалюють на водія,подейкують, говорять що вони відмовляються від того що цей автобус мав виїжджати в цей день на маршрут.тепер робіть висновки які власники маршруту,вони людей возять як худобу
Відповісти
(пасажир) "там лобове скло було замерзле". Скажи мені. як везти людей якщо не видно дороги? Нащо виїждати в рейс?
Відповісти
Та не треба вигороджувати шофера всі прекрасно знають в якому стані він їхав та й швидкіст він перевищував....ті що сидять попереду може в цьому і ваша вина???постійно сидіти попереду "на ручніку".....не треба робити з себе розумаху як би ти розбила голову чи мала забій-ти б тоже його захищала????канєшно що спереду видніше???
Відповісти
коні не виїхали на дорогу а мужик їхав по своїй стороні а маршрутка зразу за кіньми на коней їхала, мужик конями зїхав в ліво щоб на нього не наїхав а шофер повернув вправо і перевернув маршрутку
шофер відїхав від зупинки метрів 100-150 і дальше зїхав з дороги на обочину і так їхав до місця ДТП..
Відповісти
Це страшно їздити такими ТЗ люк верхній не закривався, постійно замерзлі вікна, машина не обігрівалася, а який там технічний стан страшно подумати, але перевізників сьогодні хвилює одне - заробити більше грошей. Це наша Україна і тим все сказано...
Відповісти
Постраждалих при аварії значно більше а ніж три.Поїздки по цьому рейсу повинні були чимось вже закінчитись:завжди переповнена маршрутка,перевищення швидкості буває дуже часто,тай не завжди вона є...вигідніше завести людей в Буковель ніж дотримуватись тендеру,і водії там часто міняються тай половина з них неадекватні...
Відповісти
Не так давно їхала по цьому маршруту і в Горохові біля заправки в маршрутці відлетіло колесо добре, що не переднє, була мала швидкість і водій вчасно зорієнтувався.
Відповісти
Маршрут Луцьк-Охлопів дуже зручний.Три рази курсує в Луцьк і з Луцька, зручний час відправки. От власники маршруту попались не дуже добросовісні. Зразу було дуже добре автобус ходив великий зручний, а останні роки ходить ця маленька маршрутка в якій не їзда а мука. Стояти можна тільки буквою "ЗЮ", що говорити людям звеликим ростом. Постійно переповнена.
Відповісти
100 процентів
Відповісти
Сільські жителі також люди виживають як можуть за рахунок домашнього господарства хочуть не з комфортом але достойно їхати на базар, роботу. Зрештою згідно тарифу платять гроші за проїзд.
Відповісти
Раніше ми завжди їхали цим рейсом. Відколи стала їздити мала маршрутка сісти на неї практично не можливо, приходиться чекати рейс Луцьк-Червоноград(якщо стане).То це Журавники, а за Сільце вже мемає, що говорити.
Відповісти
А ще я виную голову Квасівської сільської ради. Про поблеми з перевізником вона добре знала(рейс то є то немає,то поламана), але мір ніяких не приймала. Шановна Надіє Миколаїно потрібно турбуватися про громаду весь час, а не тільки перед виборами.
Відповісти
В цій маршрутці постраждали всі люди які в ній були а не тільки три людини як написали брехню в газетах бо я теж там була і бачила і нащо писати таку брехню
Відповісти
Шановні пасажири маршрутка ходить друга а ті хто їздив в шофера на колінах так і їздить. Тож тримайте порядок ви.як не можуть впоратись шофери. Бо це загроза вашого ЖИТТЯ.
Відповісти
Перший раз обійшлося легким переляком.
Другий вже є потерпілі, а третій може бути ????
Просимо прийняти міри до перевізника.
Відповісти
Дійсно,ті дівчата аж занадто! Посідають і регочуть як коні! А водії на них дивляться , а не на дорогу!!! То каву йдуть пити в магазин,в той час коли люди додому спішать! Дівчата заспокойтеся.А то так негайно...
Відповісти
Дійсно,ті дівчата аж занадто! Посідають і регочуть як коні! А водії на них дивляться , а не на дорогу!!! То каву йдуть пити в магазин,в той час коли люди додому спішать! Дівчата заспокойтеся.А то так негайно...
Відповісти
Дійсно,ті дівчата аж занадто! Посідають і регочуть як коні! А водії на них дивляться , а не на дорогу!!! То каву йдуть пити в магазин,в той час коли люди додому спішать! Дівчата заспокойтеся.А то так негайно...
Відповісти
Він зі Студинь в Луцьк заїжджав за 50 хвилин а інші за 2 години
Відповісти
І скажіть будь-ласка чому власник не звернувся до кожного постраждалого той маршрутки вони зайшли до трьох людей,а інші що не люди.
Відповісти
І скажіть будь-ласка чому власник не звернувся до кожного постраждалого той маршрутки вони зайшли до трьох людей,а інші що не люди.
Відповісти
Про порушення перевезень пасажирів знають всі : Пахнюк О.В.,Михайлюк Юрій , ОДА ,Департамент інфраструктури і туризму ОДА , начальник відділу державного контролю та нагляду за безпекою на наземному транспорті Укртрансінспекція у Волинській області ,проте орендар Пахнюк О.В. без відома сільської ради ,передала в суборенду Михайлюкові Юрію ,який немає чим перевозити пасажирів ,це не його маршрут ,тому ,що на Охлопів необхідно не менше 23-25 посадочних місць,але що можна ще сказати і до чого тут вибори ,хіба питають сільського голову кого виставляти на тендер і на скільки пасажиромісць .Нажаль, сільський голова навіть може не знати коли проводиться тендер по маршруту і з ким .Якщо когось цікавить робота сільського голови по відношенню перевезення пасажирів то прошу звернутися особисто і отримаєте вичерпну відповідь з письмовими підтвердженнями на протязі багатьох скликань ,а не тільки перед виборами .
Відповісти
Ви тільки дбаєте про Охлопів. Охлопів-Сільце дорогу доробити треба хоча маршрут автобуса проходить через Квасів на Журавники. Квасівці не можуть впхнутися в маршрутку ну і нехай добираються як хочуть і ще багато іншого........
Відповісти
Леся Влашинець кореспондент газети "Волинь нова" написала, добре що в маршрутці було мало людей(а маршрутка була битком набита ще при вїзді в Квасів. Пригода сталася в Квасові а не в Охлопові). Скажіть будь ласка звідки беруть таку неправдиву інформацію. Виходить, що наші кореспонденти пишуть з потолка.
Відповісти
В Охлопові будинок культури відремонтувати а в Квасові школу закрити. Де справедливість
Відповісти
Поміняли шило на мило. Ніхто за людей не переживає тільки за матеріальну вигоду(замало грошей маршрутка привозить за рейс). Нічого на краще в нас не зміниться.
Відповісти