У Луцьку поліцейські затримали п’яного директора коледжу за кермом

У Луцьку поліцейські затримали п’яного директора коледжу за кермом
Увечері 3 січня поліцейські затримали нетверезого водія. Ним виявився керівник одного з місцевих коледжів.

Про це йдеться на офіційній сторінці патрульної поліції Луцька у мережі.

Він порушив правила дорожнього руху (перетнув дві суцільні розмітки), і поліцейські наздогнали його по орієнтуванню. Перевірка на пристрої драгер показала – 1.86 проміле.

Патрульні винесли постанову на чоловіка за ч.1 ст. 122 (перевищення водіями транспортних засобів встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більш як на двадцять кілометрів на годину, порушення вимог дорожніх знаків та розмітки проїзної частини доріг,) і склали протокол за 130 ст. (керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
та в нього, в коледжі, всі бухають.
ви ще його студентів не бачили
Відповісти
певно пан Бойчук...
Відповісти
та ні ...цей лисуватий...Бойчук не так вже коротко стрижений
Відповісти
Ну що тут зказати - "педагог" ще той... Якщо директор такий то страшо подумати кого вони там готують?!!!...
Відповісти
Фотографію покажіть, і (або) прізвище назвіть, бо вже по вулиці пройти неможливо, телефон обривається. Як довести, що це не я?
Відповісти
Петре, я й так знаю, що це не ти.
Відповісти
З язика зняли!
Відповісти
Подібний на директора ПТУ № 6 Корчука
Відповісти
Бойчук 100% Він полюбляє хильнути. Раніше відмазувався а тепер з копами не вийшло...
Відповісти
У Бойчука живіт більший в разів три. Це не Бойчук!
Відповісти
Ви ж народ так не інтригуйте. А то одні хвилюються щоб на них не подумали, а інші хочуть достеменно знати хто то такий. Народ хоче знати своїх героїв поімьонно і в ліцо
Відповісти
Що за гра в одні ворота. Де подівся комент 123, який писав про директора коледжу харчових технологій. Нема такого коледжу. Один Бойчук висить. Заберіть і Бойчка.
Відповісти
та то ж той директор технікума харчових технологій готовий був за кермом
Відповісти
А як перед новим роком нові поліцейські, на пішохідному переході збили хлопчика і прокуратура відмовляється реєструвати кримінальне провадження чому не пишете...а дитина інвалідом стала...матір в прокуратурі плаче....а переживаєте напевно за імідж....!!!!???
Відповісти
які проблеми? не хочуть приймати - відправити заказним листом з описом вкладенного.
але де факти? де це сталось, коли, хто ще бачів, бо в жодній спільноті згадувань не має, а така подія не лишилась би без уваги і свідків.
Відповісти
що ви мелете? який Бойчук? то не він....хіба по фото не видно чи що?
Відповісти
А че не написать кто это. Как про эксвратерей так пишут кто а про ПЕДАГОГА так все секретно. Шо за идиотизм . Требуем раз всех так всез писать на ресурсе а не выборочно
Відповісти
шановні працівники ВОЛИНЬ ПОСТУ пишіть будь ласка цікавіші статі це те що ви пишете повний абсурд
Відповісти
Бойчук не пє, а якщо й пє то не такий дурний шоб випившим за кермо сідати!!!
Відповісти