Луцьком хресною ходою пройшли священики. ФОТО

Луцьком хресною ходою пройшли священики. ФОТО
У суботу, 11 серпня, Луцьком хресним ходом пройшли священики Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Про це повідомляють у прес-службі Волинської єпархії УПЦ МП.

Після завершення урочистої академії, приуроченій початку відзначення 1020-річного ювілею Волинської єпархії, відбувся і традиційний хресний хід від храму Всіх святих землі Волинської до Свято-Покровського кафедрального храму вулицями Луцька.

Участь у процесії взяли 234 священнослужителі.

22 жовтня такий хресний хід пройде вже від Свято-Покровського храму до храму Всіх святих землі Волинської.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: УПЦ МП
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А бачили, на яких машинах поприїжджали служителі Божі? І не соромно перед парафіянами? Що штунди, що Московський патріархат - все великий бізнес, а люди сліпо їм вірять!!!
Відповісти
то не люди їм вірять. То стадо.
Відповісти
Exaboto,дурні думки бувають в усіх,але розумні люди їх не висказують:)
Відповісти
то чому ж ви їх висказуєте??? може бо дурний???
Відповісти
по тротуарах ходіть мракобіси небриті!!!!!!!!!!!
Відповісти
Захар!Більша половина священників з районів на хресний хід приїхала не на власних авто,а разом з старостами громад які їх привезли.Деякі приїхали на автобусі.Я особисто спілкувався з ціми людьми,бо з багатьма знайомий особисто.Тому,якщо чогось не знаєте,то краще не пишіть.А взагалі батюшка він лише коли править у церкві,а так це такі ж самі як і ми з вами люди.
Відповісти
> А взагалі батюшка він лише коли править у церкві,а так це
> такі ж самі як і ми з вами люди.
Справді? Я думав батюшка приклад має подавати своїй пастві, а не казати "Я таки же як і ви - і не сваріть мене, за мої машини(і заодно не питайте де я їх взяв)". Декілька місяців назад на власні очі бачив, як батюшка джипчик новенький парафіянам окроплює - щоб файно їздив певно. Захар, якраз і говорив про таких "псевдо"-батюшок.
Відповісти
Ну у мене немає Тойоти Кемрі, а у вас є? Побійтеся Бога захищати тих, хто на сиротах і хворих відмиває гроші. Не я і не ви їм суддя, але ж Бог колись розсудить.
Відповісти