Епопея з сервісним центром: буде ще один конкурс. ВІДЕО

Епопея з сервісним центром: буде ще один конкурс. ВІДЕО
В регіональному сервісному центрі закінчився конкурс на вакантні посади, проте залишилися дві вільні.

Нагадаємо, на конкурс винесли 7 вакантних посад державних службовців.

На співбесіду запросили лише вісім осіб.

Голова конкурсної комісії Олександр Паламарчук розповідає: "Вільними лишились вакантні місця на провідного спеціаліста в секторі реєстраційно-екзаменаційної роботи і на посаду провідного спеціаліста в сектор юридичного забезпечення".



Найбільше кандидати помилялися у визначеннях, розповідає завідувач сектору юридичного забезпечення регіонального сервісного центру у Волинській області Інга Коваль.

"Конкурсанти не до кінця дописували питання. Більшість людей писали своїми словами, не спираючичь на нормативно-правові акти, не спираючись на статті закону, дехто взагалі не орієнтувався в Законі "Про державну службу", який є основою нашої роботи. Люди не були зацікавлені вивчити певний нормативно-правовий акт, спиралися на свої знання і то поверхневі".



Між тим, поки дати нового конкурсу на дві вакантні посади начальник регіонального сервісного центру Юрій Віскунов оголосити не може.

"Ми зв'яжемося з Головним сервісним центром і звідти керівництво дасть нам інформацію, коли проводити наступний конкурс", - пояснив він.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 28
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хто пройшов? Фаміліїї? Чи то державна таємниця?
Відповісти
А тобі яка різниця?
Відповісти
Різниця велика. Якщо пройшли ті самі, які жили за рахунок хабарів. То є реальна законна можливість нагадати декому, що єдиним джерелом влади є народ. І під тиском громадськості можна буде внести певні корекції. Бо там були такі цікаві кандидати, яких на кілометер до державної служби підпускати не можна.
Відповісти
Закон дозволяє голосувати за народних депутатів і тд і тп. Яке відношення громадськість має до призначення на вакантні посади сервісного центру. Народ - ви проголосували за президента, він призначив міністра Авакова. Далі кадрова політика має право сама обирати згідно законодавства кандидатур на заміщення посад. Якщо немає довіри до влади і прийняття рішень, робіть тоді імпічмент! І ще питання на рахунок цікавих кандидатур? Чи вправі ви вирішувати кого можна допускати, повторюся?
Відповісти
Громадськість може звернутись до депутата. А той у свою чергу може подати запит певні контролюючі органи. Окрім того є чимало законних способів впливу громади на чиновників. Тому фамілії в студію. Хай не розслабляються.
Відповісти
До чого тут президент та тим більше до нього Аваков?))) Ти споч. ніж себе захищати йди вчитися в школу...
Відповісти
Яке ти маєш право писати яка різниця! Ще й яка! Чуєш обізвалось воно тут...,сиди і сопи в 2 дирки чудо горохове...
Відповісти
Йди на майдан!
Відповісти
А ЯК ЖЕ ПРОЙШЛА КОНКУРС БОГДАНА ОСОБИСТИЙ СЕКРЕТАР ВІСКУНОВА?
Відповісти
А ви наберіть Богдані особисто,вона дасть вам відповідь на всі запитання.
Відповісти
отак як і в міськ раду свої проходять,в обл раду,в прокуратуру так і тут)))
Відповісти
А ти на скiльки балiв написав?
Відповісти
Конкурс пройшов, активiсти питань немали, все згiдно закону, а пишуть коменти тi хто не пройшов!
Відповісти
н да, пишуть ті,які пройшли,щоб себе захистити якраз таки "вумник" чи "вумниця"....
Відповісти
Ну чого ви всі вчепились за той регіональний,де місць немає?Та ідіть в казначейство,там оголошено конкурс,вакансій валом,а кандидатів нуль.А то піарите тих "мревців",переключайтесь вже на іншу службу,вже надоїло про одне й те ж саме читати.
Відповісти
то закрий рот і очі, відрубай собі пальці і не читай,а тим більше дибілізму не пиши,ок.?
Відповісти
видно, канцелярії не вистачає роботи, то і до ночі сидять на сайтах, краще б дивилися, шо в них в сім`ї робиться
Відповісти
та міськраді та всім органам,що з нею пов язані давно не роботи не вистачає,а мізків для поч. та професіоналів...
Вони й не роблять особливо нічого...
Відповісти
Опублікуйте список тих хто пройшов.
Відповісти
пройшли дві колишні працівниці МРЕВ Боровець і Бачинська, громадськість кричала шо не пропустить колишніх працівників, а тут видно домовились....??!!
Відповісти
Хто пройшов, так пройшли дві колишні працівниці МРЕВ і колишній працівник МРЕВ( заступник начальника МРЕВ). І де справедливість?
Відповісти
ЧУЛЬ А.М. пройшов...........
Відповісти
Чому не перевіряють спостерігачів комісії на поліграфі?Скажіть за які кошти в них придбані машини та житло? І взагалі як люди з вулиці можуть судити міліціянтів?
Відповісти
тому що міліція-це сервіс для народу і тому народ мусить їх оцінювати,судять в суді, "генію"))
Відповісти
ти то точно з народом.Тільки думаєш як з кого бабла зкосити.Бачив таких народних як ти.
Відповісти
А де цей конкурс був? Чи він взагалі був? Чому про це не повідомлялось і громадськість не знала???
Відповісти
Да, слухаючи коментарі членів комісії про конкурс, я просто вшарашений, я магістр права, але посилання на статтю закону не дасть вам і Голова Верховної ради України, в даному випадку необхідно знати тлумачення інституту(галузі) права, тобто де це передбачено, а статті закону??!!!, ви що з місяця впали?ви ще про пленуми Верховного суду України згадайте шановна!!!
Відповісти
Вірно, а чому активісти так різко здалися і не перевіряють хто пройшов. Ходять чутки, що вже знали хто пройде на посади!!!! А як це знов колишні працівники туди потрапляють??? То шановна громадськість на шо дивимось????
Відповісти