Кого волиняни хочуть бачити у парламенті: опитування

Кого волиняни хочуть бачити у парламенті: опитування
Минулого тижня Комітет виборців України провів опитування з метою визначення симпатій волинян напередодні виборів до Верховної Ради України.

Результати опитування оприлюднила 16 серпня газета Волинь-Нова.

Протягом дванадцяти днів ініціатори опитування отримали більше 1 800 дзвінків, SMS та електронних листів.

«Незважаючи на заклик надавати пропозиції тільки щодо тих кандидатур, які є безпартійними та не представляють політичних партій, волиняни, втім, наполягали на тому, аби врахували й кандидатів від політичних сил», - зазначається у повідомленні.

Відтак, результати опитування наступні:

Виборчий округ № 19:
Член ВО «Батьківщина» Олександр Скіпальський – 37%
Власник ПП «Укр-Петроль» Сергій Ковальчук – 28%
Міський голова Нововолинська Віктор Сапожніков – 21%
Міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк – 17%

Виборчий округ № 20
Власник Агропромислової групи «Пан Курчак» Сергій Мартиняк – 31%
Народний депутат України Катерина Ващук – 25%
Кандидат від Об’єднаної опозиції Роман Карпюк – 22%
Депутат Волинської обласної ради Анатолій Вітів – 17%
Висуванець від «УДАРу» Олександр Іванченко – 5%

Виборчий округ № 21
Президент ТзОВ «Континіум», бізнесмен Степан Івахів – 51%
Кандидат від Об’єднаної опозиції – Ігор Гузь – 23%
Член Партії регіонів Григорій Смітюх – 15%
Екс-міський голова Ковеля Сергій Кошарук – 11%

Виборчий округ № 22
Кандидат від Об’єднаної опозиції Петро Кравчук – 42%
Народний депутат України Ігор Палиця – 23%
Міський голова Луцька Микола Романюк – 18%
Член ВО «Свобода» Анатолій Вітів – 16%
Професор Юрій Недужко – 1%

Виборчий округ № 23
Співвласник ТзОВ «Континіум» Ігор Єремеєв – 47%
Каедидат від Об’єднаної опозиції Анатолій Грицюк – 32%
Народний депутат України Адам Мартинюк – 21%

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Сміявся довго.
І не шкода людям грошей за такі опитування:0)
Відповісти
що це за брєд. Де зірочка
Відповісти
Про Івахіва точно правда:)) може сплутали з його ростом:))
Відповісти
Чуш собачья!
Відповісти
Та ну, лажа якась 51% Івахіва нереально, 42% Кравчука в Луцьку ніколи не чули, хіба путають з авторитетним заступником Романюка, хіба по Маневичах виглядає досить правдоподібно..
Відповісти
В 23 орузі переможе виходець з Волині Олексій Лондар-толковий чоловік , який хоче дійсно щось зробити для Волинян, а не підкупити за " 30 срібняків"
Відповісти
скотилося КВУ на Волині нижче плінтуса, продається оптом і в роздріб )))
Відповісти
гузяку на гілляку!!!пролітає цей поц!!!
Відповісти
КВУ очолює штаб Мартиняків-Івахівих, а пикавий Єремєєв - не відстає!
Відповісти
А ще, КВУ продався штабу Кравчука, Палиці,Бориса Клімчука, Об"єднаній опозиції і Партії Регіонів в одному флаконі, і, звісно, ж Американському посольству. Словом, вороги народу.
Відповісти
І правда , не має "нормальних" кандидатів в 23 окрузі.....Єремеєв із " молочної мафії" і друг Клімчука , точно нічого нам не дасть -хіба волинські " алкаші" його підтримають , які нічого не розуміють в політиці і готові "пропити" Україну разом з Єремеєвим . Анатолій Грицюк був уже при владі теж нічого для простих людей не зробив . Гарна біографія в Олекія Лондара -помічник депутата, аспірант ,в такий молодий вік уже великий досвід роботи . До речі батько Олесія Сергій Лондар - виходець з Волині професор ,працює в Міністерстві фінансів України....Як говориться в таланових батьків, талановиті діти...З перемогою Лондара можливо волиняни і заживуть краще , щодо інших кандидатів пуста трата часу....Єднаймося, тоді залишимо нашим дітям і онукам гарне майбутнє,збережемо рідну мову
Відповісти
Діти не смішить людей зі своїм Лондарем. Хай сидить тихенько у кабінету помічника нардепа і не намагається грати роль технічного кандидата влади. Бо воно ж мале й нікчемне. Я зв'язок з Волинью у нього пусто супер- батько звідси родом. Просто уржатися можна))))))))))))
Відповісти
Волиняка - підтримую +100500. Ще зелений як для депутата!!!
Відповісти
Роль технічного кандидата на сьогодні грає представник так званої опозиції Грицюк, якому невідомо з якого дива дають можливість виступати на розігріві у Єремєєва, який іде від влади...
Відповісти
Рейтинги продажні. Який сенс голосувати за тих, які і так давно вже при владі та "рєшають" свої питання і рублять бабло?

Люди, їй Богу, хочете щось міняти - голосуйте за нових людей, молодих і т.д. Інакше не плачте, що все в нас так погано і нічого не міняється.

Іншого механізму і шансу, окрім як вибори - в людей просто НЕМАЄ.
Відповісти