Бабуся і кіт: фотожабоманія триває. ФОТО

Бабуся і кіт: фотожабоманія триває. ФОТО
Інтернет-дотепники продовжують змагатися в оригінальності на переробку уже знаменитого сюжету «Взнала, що онук голосував за регіони - переписала хату на кота».

Нагадаємо, у Дніпродзержинську (Дніпропетровська область) з’явилися білборди з рекламою одного з інтернет-видань Дніпродзержинська.

Зокрема, на одному з них зображена бабуся з котом і підпис: «Взнала, що онук голосував за «регіони», переписала хату на кота».

Особливо знаменитим плакат став після того, як стало відомо, що він викликав невдоволення представників влади.

Інтернет-спільнота відгукнулася на події фотожабами й демотиваторами.

Пропонуємо вашій увазі нову добірку графічних приколів на цю тему (фото - з соціальної мережі Facebook). Добірка час від часу оновлюється (останнє
оновлення - у суботу, 18 серпня, о 10:40)

























































Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це добре, що Кіт став новим "символом української революції", але чи не здається вам, що ця провокація зроблена навмисне, аби народ знову сміявся, жартував, забуваючи про істинні проблеми суспільства, політики, економіки? чи це, часом, не черговий проект ПР?
Відповісти
посміявся і мені все рівно, чий це проект. наші люди таке любялть - відволікає від сірої рутини.
Відповісти
Давно так не сміявся :))
Відповісти
супер!!!!!!!!!!!
Відповісти
Аби партія регіонів не почала винищувати котів:)))
Відповісти
От смеха чуть не умер! Класс!!!
Відповісти
Тепер КІТ стане символом зміни влади ,як раніше оранжева стрічка на майдані :)))
Відповісти
Супер!!!!Молодці, але коти в небезпеці... Тупоголові зараз почнуть їх переслідувати. Бережіться котики ПеРдунов!!!
Відповісти
КІТ - СУПЕР!!!!!!!!!!
Відповісти
Мир планомерно толкают в «пропасть» господа из «мирового правительства», делают все что возможно «по локоть в крови», толкая весь мир в хаос, с тем что бы предложить «новый мировой порядок» на ихних условиях — рабство в обмен на «стабильность»… нам выбирать… Для интересующихся прочтите книги и проанализируйте действительность:
1. Хельзинг И. Тайные общества и их могущество в XX веке
http://mirknig.com/2010/03/03/tajnye-obshhestva-xx-veka.html
2. Боголюбов. Тайные общества XXI века www.ex.ua/view/14975389
3. Бжезинский Великая шахматная доска www.koob.ru/bzenskiy/chess
4. Цикл лекций Малюта А.Н. www.ex.ua/view/16169306
5. Шея и Уилсона «Илюминатус» nnm.ru/blogs/wilhelm82/trillogiya_illyuminatus/
… этого материала будет достаточно для выведения собственной информационной базы с «территории» лжи и иллюзий… и понять, что население украины не рассматривается мировыми правителями, так и нашими, как «обьект развития», мы подлежим уничтожению, что сейчас наши власти с успехом перевыполняют…
Відповісти
Люди! Не шукайте підводних каменів там, де їх нема! Це талановито і смішно - тож просто смійтеся. Вражена творчими здібностями наших користувачів інтернету. Дякую за гарний настрій!
Відповісти
Молодець бабця!!!!!!!! Позбав права і родичів які посиніли :))
Відповісти
vlada prognula ...kit xorosui sumvol revolyzii
Відповісти
soglasen s s4itom.
Відповісти