Потап дав відповідь на напади «антифанатів»

Потап дав відповідь на напади «антифанатів»
Волинські активісти обурені майбутнім концертом Потапа і Насті у Луцьку.

Доречність концертів у Луцьку українських артистів-зрадників, які заробляють у Росії, обговорювали під час прес-конференції.

Потап дав велике інтерв'ю журналу Viva, в якому розповів про цькування на його адресу. Його висловлювання з цього питання можна вважати відповіддю на звинувачення місцевих активістів.

Артист розповів, що йому не завжди вдається уникнути народного осуду.

«Ганьблять» мене завжди. Яскравих і успішних людей завжди будуть гнобити - заздрісників вистачає. Але нехай спочатку занесуть в казну держави стільки грошей, скільки заношу я, нехай створять стільки робочих місць, скільки створюю я ... Я не лізу в політику, я допомагаю своїй країні економічно. Я піднімаю шоу-бізнес, як можу, у своїй області. А критикувати все-одно будуть: я - занадто яскравий персонаж. Мене легше «ганьбити», ніж зрозуміти і прийняти», - вважає Потап.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
хто це такий, патап?
Відповісти
хто це такий, тиць-здиць?
Відповісти
Все правильно сказав! А хто та "здиць"? Ти хоч податки платиш? :)))
Відповісти
він не піднімає шоу-бізнес, а опускає його нижче плінтуса
Відповісти
Знайшли зiрку про яку можна говорити.... Краще запросили би польський Enej (етн. украiнцiв), якого не чути по радiо.
Відповісти
А хто з своїх залишився? :) Так і хочете у пшеків на побігуньках бути, "патріоти" хре...і!!! А ваш Enej скільки за концерт запросить? :)))
Відповісти
Так Eney це класний гурт
Відповісти
в українському шоу-бізнесі потап теж класика.
ви "сміливі", зайдіть на весілля чи бар і забороніть "потапів", "сердючок", "віагр"!
Відповісти
От правильно сказав він! Молодець, підтримую. Ще й думаю люди в нього гідно заробляють.
Відповісти
Не подобаєтся,не слухайте.
Відповісти
потап це як його пісня "стіль собачки"
Відповісти
Я не їхній фанат -швидше навпаки . Але я проти будь яких заборон.Не ходіть пікетуйте але яке хтось має право щось забороняти?
Відповісти
Допомагаю, як можу..За шмат гнилої ковбаси ти й рідну матір продаси.... Які ти створив робочі місця - групу мазгі без мазгов???? ...Андрюша - ти такий талановитий...як заєць - пілот Боїнга))))
Відповісти
українці слухають продукт "мізків", рейтинг вивчайте.
такі смаки українців, тому й продукт під смак, отже не звинувачуйте громадян, це ваші сусіди!
Відповісти
Не є прихильником їх пісень, але він все правильно сказав. Я доповню, один заплатить тисячі гривень податку державі, а другий нероба-ахтивіст буде вказувати йому як жити, хоч сам для тої держави окрім смути і розрухи нічого не зробив. Мораль така, пора навчитись виконувати закон...всім.
Відповісти
Потап молодець, якби була б у луцьку, обовязково сходила на концерт!)))
Відповісти
А чом ви всі такі патріоти до цих пір тут з дивана "гавкаєте" про патріотизм, а не в АТО? !!!
Відповісти
правильно...і логічно...
Відповісти
а от і комент про ато, чекала
Відповісти
скоро буде концерт Приходько..цікаво які будуть враження та емоції??? чи про неї забули???
Відповісти
А що вона співає окрім "Мами"? Решта пісень - шлак!!! Нав'язують любе-рябе щоб лише до раши не їздили, а співають нехай хоч ...!!! То так культуру розвиваємо? Стидоття!!! З під палки ще жодного артиста не визнали, так і в Україні буде! А ще демократія, свобода... коли всякий непотріб буде диктувати куди йти, що говорити, що дивитись, що слухати... Куди ми котимось?!
Відповісти
Я не фанат Приходько, але скільки вона робить для наших хлопців в АТО. І матеріально, і концертами. Певно, що наш Свідомий робить більше, пишучи бруд з дивана. Не подобається - не слухай. Я наприклад, не слухаю, але обливати лайном .....
Відповісти
А що таке настя і потап? ,ще такі пісні співають шо небудь. вони банально заробляють гроші і все а ви хочете йдіть хочете ні ваша справа. Я не прихильник такої музики нема там на що дивитись -на стіль собачкі?
Відповісти
Настя лялечка . але їхній гурт мені не подобається і не підтримую щоб по російські співали українські співаки
Відповісти
А як з приводу по англійськи? :)))
Відповісти
Поцріоти слухають групу Був'є і пісьні ВВ "буйбуйбуй"! Все інше то зрада і сепаратизм - Слава Майдану!!!
Відповісти