«Волинь» - «Зоря»: бойова нічия вдома. ФОТО. ВІДЕО

Луцька «Волинь» 19 серпня зіграла внічию з луганською «Зорею» у матчі шостого туру української прем'єр-ліги з рахунком 2:2.

Про це інформує Газета по-українськи.

Команда Анатолія Дем'яненка забила гол у середині першого тайму: Бікфалві прострілив, Гнатович невдало вибив м'яч на ногу Пилипчуку, який у дотик з кута штрафного майданчика переправив його у ближній кут воріт «Зорі».

На 55-й хвилині лучани знову відзначилися у воротах «Зорі». Рамон Лопес з 20 метрів по дузі відправив м'яч у дальній кут воріт гостей.

Однак «Зоря» не знітилася і змогла не тільки відквитати м'яч, але і вирвати нічию. На 82-й хвилині Ідахор випередив Ізворану і головою відправив м'яч у сітку, а перед самим фінальним свистком Грицай забив після прострілу Худзіка і приніс одне очко для своєї команди.