У Луцьку на пішохідному переході авто збило велосипедиста. ФОТО

У Луцьку на пішохідному переході авто збило велосипедиста. ФОТО
У Луцьку на вулиці Шопена автомобіль збив велосипедиста, який переїжджав дорогу по пішохідному переходу.

Подія трапилась близько 14:30 год. В цей час на нього наїхав автомобіль "Lada" темно-синього кольору.

Від удару велосипедист отримав значні забійні травми рук і ніг.

Наразі постраждалого оглядають медики.










Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хай знає шо через перехід треба переходити, а не переізжати.
Відповісти
Поддерживаю! добавлю: для профилактики тре его немножко попинать ногами
Відповісти
так, так і давайте ще по голові йому дамо, а не водію...
Відповісти
Тому що 90% людей переїжджають пішохідний перехід.... і таких валянків у нас багато...
Відповісти
Анекдот про оленя хто пам*ятає? з закінченням, - а куди велосипед дівати?))
Відповісти
Если он действительно ехал - тогда виноват. Да еще людям геморрой создал!
Відповісти
перші слова хлопця з байка, то що з велосипедом )))) На всю голову велосипедист )))) Він дійсно їхав.
Відповісти
В правилах не написано що велосипедист має спішуватись на пішохідному переході. Це народне правило ,адже велосипедист перетинає дорогу швидше за бігуна. Якщо судитимуть за ПДР то буде винен водій, але живучи в нашій країні буде винний велосипедст.
Відповісти
Пункт 1.10 чинних правил дорожнього руху. .... до пішоходів прирівнюються також особи, які рухаються в інвалідних колясках без двигуна, ВЕДУТЬ велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску.
Отже, по пішоходному переході переходити мають пішоходи, в тому числі особи, які ведуть велосипед. Хто їде на велосипеді - водій не механічного транспортного засобу. Якщо велосипедист ЇДЕ по переході - він порушує ПДР. Зі всіма випливаючими.
І не пишіть більше тут дурниць на цю тему.
Відповісти
Воістину Воскрес!!!
Відповісти
Ні, не так, далеко не так.
"...до пішоходів прирівнюються також особи, які рухаються в інвалідних колясках без двигуна, ВЕДУТЬ велосипед, мопед, мотоцикл, везуть санки, візок, дитячу чи інвалідну коляску"...
Водій мав би зупинитися всеодно, адже там пішохідний перехід, це вже питання велосипедиста,що він порушує,але водій мав би зупинитися і сам не порушувати!!!
Відповісти
Ні, ну, народ, точно не розумієте. )) По ПДР це зіткнення не пішохода з авто на пішохідному переході, а двох транспортних засобів на переході. Один ТЗ чомусь їхав впоперек руху, по пішохідному переході, і не пропустив інший, механічний ТЗ. Так, водій авто мав бути уважний на переході, але згідно того ж ПДР всі повинні розраховувати на виконання ПДР всіма учасниками руху.
P.S. До учасників стосунку не маю, не поліцейський.
Відповісти
ну да...а бовдур за кермом не винний бо лісапедист їхав а не в руках переводив лісапеда.Він його в будь-якому випадку збив би.Бо дурень їздити не вміє!
Відповісти