Луцькі міліціонери звільняються через мізерну зарплату і знущання?

Луцькі міліціонери звільняються через мізерну зарплату і знущання?
На блозі очільника Міністерства внутрішніх справ України Віталія Захарченка 6 вересня з’явилась чергова анонімна скарга на луцький міськвідділ міліції.

Повідомлення написане від імені працівників міськвідділу.

У дописі йдеться про те, що з часу публікації останнього звернення на блозі міністра нічого не змінилося: відпускних не отримують, зарплатня менша, скаржаться на бухгалтера.

Люди не витримують знущань начальства, тому пишуть рапорти на звільнення, йдеться у дописі.

Крім того, аноніми скаржаться на понаднормову роботу, за яку працівникам нічого не доплачують.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 38
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
безграмотні полішуки - повертайтесь до своїх сіл хвости крутити худобі!!!
ніхто вам і не заплатить , бо ви не заслуговуєте навіть того, що отримуєте!!!
Відповісти
полішики як ви пишите -цеж всі ми Волиняни,згадайте пісню про Волинь -ось рядки (Поліський краю дорогий для мене став ти піснею)а ви мабуть історію Волині не цікавитесь?Самі мабуть приїхали з якогось селища і обзиваєте когось полішуками)))поміняйте нікнейм (deputate)
Відповісти
є справжні полішуки, вони чітко відрізняються від інших волинян
Відповісти
Сьогоднішня міліція на чолі з Крохманом дійсно діє в "кращих" традиціях рекету початку 90-х. Чітко побудована вертикальна система вимагань, шантажу, здирництва, кришування різного роду криміналу. Слова законність, честь офіцера давно стали для них порожнім звуком. Та й право називатись офіцерами вони втратили з того моменту коли поміняли залишки совісті на "бобло".
Відповісти
Безграмотні то так, але ж суть залишається тією ж. знаю це не по слухах що там робиться. це страшне. працівники тікають звідти як тільки можуть!!!
Відповісти
так у мене в міськ відділі працює товариш то розповідав ,що працють вони там сутками а зарплати утримують мізерні
Відповісти
Вони і без зарплати непогано мають -наглі морди.
Відповісти
А як мають жити? Дали б достойні зарплати, а за хабарі виганяли б у шию, т о люди б цінували роботу і боялися брати хабарі. А так що вони втрачають?
Відповісти
Після постійних публікацій про роботу міліції, нема до них ні жалю ні поваги
Відповісти
у мене в місьвідділі працює друг кожен день на роботі,зарплата у нього 1600-1700 як який місяць,а коли іде у відпустку то ще меншу отримує,це сором таку зарплату отримувати
Відповісти
2 deputat
а вони що не люди?
Коли тебе пограбують чи по голові дадуть куди побіжиш? До безграмотних полішуків? Це наші земляки, наші брати...ми повинні стояти горою один за одного. Є звичайно і переверті у пагонах,але ж...
Відповісти
Як дадуть по голові,то менти ще добавлять! Вони ж працюють на один карман з криміналітетом. Начальству долю ж потрібно регулярно передавати!
Відповісти
Сия петиция на слезу не прошибла. Не платят? Так в чем дело? Вперед в частный бизнес. Вы ведь все любите от него кормиться. Попробуйте как деньги зарабатывать, а не получать. Почувствуйте разницу. Анонимы, блин.
Відповісти
Так вони ж більше нічого не вміють. Навіть анонімку міністру грамотно написати не можуть.
Відповісти
люди добрі всі ми полішуки і це не залежить від того який у тебе гаманець і статус,ми всі Волиняни всі ми полішуки,в людей біда,а вони нам на поміч приходять мчс щоб відкрити двері гроші беруть а вони коли злодіїв ловлять котрі машини наші скривають ,грошей не просять
Відповісти
Як взятки брати і розводити на гроші то вони перші в списку, а як ЗП мала то вони плачуться. Так їм і треба. Понабирали ідіотів, яким місце на заводах, і хочуть порядок наводити. Та на них дивитися смішно.
Відповісти
Не ображайте працівників заводів!
Відповісти
міліціонер треба було на канал 1+1 чи TBI звернутися щоб це по національномих каналах показали
Відповісти
так це чиста правда що пишеться у звернені,знаю багато людей з тієї організації,всі постійно скаржаться на малу заробітню платню та і відпускних люди не бачать і не знають що це таке
Відповісти
про звільнення також чув ,і про те що людей навіть у відпустки не відпускають,правильно хороша робоча сила роблять як коні а платити не треба
Відповісти
Відповідно до статистики, в Україні приблизно 780 міліціонерів на 100 тисяч населення. Це вдвічі більше, ніж в Польщі та у середньому в країнах ЄС. І навіть більше, ніж за часів СРСР.
Думаю, доцільно вдвічі скоротити чисельність працівників МВС. Натомість також удвічі підвищити їх заробітну плату. Утримувати таку кількість малограмотних ледацюг суспільство вже більше не може.
Відповісти
читай статистику нормально)))теж мені ститист))))))))
Відповісти
Я знаю, що у ваших відомствах навчились по-різному читати статистику, і нормальними для вас є тільки ті цифри, які прикривають вашу безпорадність. Що-що, а в маніпулюванні даними ви мастаки.
Відповісти
в мене там брат працюе в карному розшуці то казав ,що хлопці деяки понаписували рапорти на звільнення-так людей достали вже
Відповісти
а бухгалтерша в них я поняв ще та штучка стільки ментів на....а ото дає)))
Відповісти
ну так мабуть Крохмаль зі Шпаком і построїли собі будинки в Буратині))))за гроші бідних міліціонерів
Відповісти
так мабуть за їхні відпускні Крохмаль і побудував собі хату в Буратині))а Шпак собі вже мріє про хату)))от міліціонери ще пару років її не отримуватимуть
Відповісти
А помилки типові в більшості коментів. Одна людина писала?
Відповісти
Бандюків і шахраїв покривають. от вся їхня робота.
Відповісти
Сказать, что милиция коррумпирована – это еще мягко. Страшно не то, что отдельные милиционеры берут взятки, с этим не так сложно бороться, страшно, когда выстроена система подачи взяток наверх. Страшно не только то, что это просто банда в погонах, которая воровала людей и требовала за них деньги. Еще страшнее то, что их начальники приехали не разбираться в том, что произошло, а выручать этих бандитов», - говорит Могилев екс министр МВД
Відповісти
Это из интервью от 11.05.2010. Слова конечно правильные, но ничего не изменилось до сегодняшнего дня.
Відповісти
Тобто Крохмаль як брав так і продовжує!
Відповісти
Якщо хтось із коментуючих має бажання прокоментувати ситуацію, яка склалась із міліціонерами ,на камеру, звяжіться зі мною - 099327 35 25
Відповісти
якщо ви з редакції вчому я сумніваюсь,то у вас має бути наш емей по якому ви можете з нами звязатися
Відповісти
ви з якого каналу?
Відповісти
за гроші та відпускні міліції бухгалтерша зїздила в Болгарію ,прикол у тому як говорив Крохмаль ,що у неї зарплата 900 гр,а деж вона взяла гроші?
Відповісти
Сьогодні отримали зарплату, знову менша на 100 грн. Змін ніяких, все йде до "кращого"!!!
Відповісти
Ви якiсь дибiли,уявiть якби небуло мiлiцii. А вимагають вони не з простих людей а з уголовнiкiв кончаних.
Відповісти
Останні новини
Луцькі міліціонери звільняються через мізерну зарплату і знущання?
06 вересень, 2012, 17:15