У Луцьку літак ледь не зіткнувся з маршруткою

У Луцьку літак ледь не зіткнувся з маршруткою
Сьогодні на залізничному переїзді у Прилуцькому літак мало не збив маршрутку та кілька автівок, що їхали по дорозі.

Про це на своїй сторінці в ФБ написала лучанка Іра Костюк, яка була в цей час в маршрутці.

"Певно, невдало почав приземлення. Димів, як скажений, крилом чиркнув землю, а потім різко рванув угору. Видовище не для слабких нервів", - йдеться в дописі.

Зазначимо, що через капітальний ремонт злітно-посадкової смуги на базовому аеродромі в місті Старокостянтинів Хмельницької області одна із бригад тактичної авіації Повітряних Сил Збройних Сил України тимчасово використовує Луцький військовий аеродром для маневрів.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 43
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
"Коли ці літаки заберуться звідси?"

Коли українські літаки звідси "заберуться" ви будете сидіти у пдівалах як сирійці під бомбардуваннями Росії.
Відповісти
Сирію бомблять з 2012 року, йолопе, чортові іуропейці.
Відповісти
Скнилів багато допоміг боєздатності нашої армії, експерте?
Відповісти
а ти звідки, патріот
Відповісти
Вас не обурює дурнувата дамочка.
Вас обурює тверезий погляд на реальність.
Будете до останнього вірити в "нерушимое братство"?
Відповісти
Просто льотчик-піжон!На останок захотілось повимахуватись на малих висотах."утюг" саме для цього і створений.
Відповісти
Всяке буває.Техніка дуже складна.А ще людський фактор.Тут на рівній дорозі вночі малолетки не можуть ,,впоратись'' з керуванням автомобіля,трупи по дорозі,а це літак.А за совєтів не падали літаки з Луцького аеродрома?Головне,що все обійшлось.
Відповісти
с Расєї. ми вас убійом
Відповісти
Гдє запісь с відєареєстратара? Пахоже на брєхьню!
Відповісти
Не брехня, колега їхав в цій маршрутці, теж як розповідав то всі сміялись, думали що прибріхує.
Відповісти
Він не йшов на посадку, такі маневри виконувались і вчора. І нажаль сьогодні останній день їхнього перебування в луцьку((((
Відповісти
Звідки така інформація? Це ще не кінець. Літати будуть ще 2 місяці.
Відповісти
"Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ"" - там є інформація.
Відповісти
набухались льотчики на прощання. пмм-щики забодяжили галімий кєрос. Збіг факторів)))
Відповісти
"крилом черкнув землю"
і полетів далі?))) це брехня для тупих чи як?)))
Відповісти
Піпл все хаває))
Відповісти
швидше "від тупих"
"журналісти" теж агонь...
Відповісти
прошу звернути увагу, що літак пролетів на забороняючий сигнал світлофора
Відповісти
то він цибулину з городу висмикнув )))
Відповісти
А Ірочка запис оперативно випилила: Вибачте, ця сторінка не доступна

Посилання, за яким ви переходили, можливо, пошкоджене або цю сторінку видалено.

Відповісти
Таки да, на її сторінці не знайшов поста.
Відповісти
Читаю я цей повний брєд про літаків, які черкають землю і вкотре переконуюся в непрофесійності волинських журналістів. Для цого про такі нісенітниці писати???!!!!
Відповісти
бісять ті які говорять коли ці літаки заберуться звідси.... дурепа... більш нічим він землю не зацепив?
Відповісти
та слава Богу, що літають, хоча в версію "чиркання крилом землі" не вірю. Якби в нас була реальна авіація з "лугандонією" було б покінчено за самий короткий строк з найменшими загиблими. А якщо ви тут не проживали в 70-80х роках, то ви цього і не зрозумієте.
Відповісти
а ці сілюки понаїхали і все їм тут мішає, раніше тут завжди літали і нічо, а з хутора приїхало і всьо діловий
Відповісти
Впринципі згідна. Колись літали щодня і нікому не заважало, зате відчував себе в безпеці. І зараз коли чую що літаюьб то я особисто насправді радію, бо є ще і літаки і льотчики.
Відповісти
отой хлам, летючий металолом у випадку війни нічим не допоможе і ні від чого не спасе. Кращеб кошти які були витрачені на керосин були передані в дитячі будинки!!!
Відповісти
Мамині експерти повилазили...
Відповісти
Спитайся у людей які були на фронті, як вони чекали авіацію щоб допомогла. А хлам у тебе в голові!
Відповісти
хай би літали тут щодня!!! Але "крилом чиркнув землю" .... ну люди не перегинайте вже аж так!!!
Відповісти
це правда я свідок
Відповісти
Скільки ще таких тупих девіц мешкає на Волині, яких сьогодні напрягають украінські літаки, а завтра кричатимуть Рассея. Люди вперто не хочуть помічати, що в Украіні війна, так, аона далеко за тисячу кілометрів, і Слава Богу, бо там стоять і захищають, ті хто вчора так само спокійно іздив у маршрутці, жив своім мирним життям, а сьогодні він там, звідки вороття немає, якщо дасть Бог він прийде живим, але психічний
його стан буде вже іншим, і щодня він бачитиме на вулиці таких дєвіц, котрі будуть возмущатись наявності украінських літаків. Хлопці вчаться тут, і літати, і воювати, на полігонах на мирній землі, щоб там захищати нас.
Відповісти
Обережно! Потрібно звертати особливу увагу не тільки на автомобілістів, котрі гасають як їм заманеться, але ще в небо пильно поглядати. Літають літака, а правила дорожнього руху ще не створили.
Відповісти
Повітряного руху
Відповісти
Ага, чиркнув землю, зупинився, вийшов, глянув, плюнув, матюкнувся, натяг шлем, здав назад і полетів дальше ))))
Відповісти
А чому посилання на сторінку ФБ не робоче?
Відповісти
ПІПЛ ВИ ЗДИЧАВІЛИ ? ВАШІ КУКУРУЗНИКИ ТАКІ КРУТІ ШО ЗЕМЛЮ ШКРЕБУТЬ?
Відповісти
Я їхав перед цією маршруткою по дорозі навпроти аеродрому, літак пролетів 20-30 метрів над автомобілем,він не димів,але вже майже падав,його хитало вправо вліво, нічого крилом він не зацепив, над самим аеродромом , я так гадаю, інструктор потягнув штурвал і літак майже вертикально полетів вверх.Я під'їхав на КПП і почав сваритись, мені порадили звернутись в Мінестерство Оборони, а в них навчання...Якби цей літак впав було б багато жертв, я з дружиною в тому числі...За історію навчань два літака впало...І будуть падати ще...Коли впаде на місто тоді може перенесуть навчання десь в безлюдне місце
Відповісти
Падав? Та він просто у Вас цілився, але Вам повезло що з траекторією промазав. Тому з хати не виходьте, бо той маньяк ще досі літає, шукає Вас мабуть!!!!
Відповісти
Заголовок статті вражає!
Відповісти
Рівень професійності волинських журналістів на висоті! Майже як та маршрутка, що ледь літак не збила))
Відповісти
Зайдіть на сторінку Організація Волинських Авіалюбителів "ОВАЛ✈" В кнтакті - там є інформація-пояснення
Відповісти
А що ОВАЛ зареєстрований на кацапському сайті vk?Кошмар.Ще одна зрада.
Відповісти