Екс-губернатор Волині став радником головного лісничого України

Екс-губернатор Волині став радником головного лісничого України
Депутат Волинської обласної обласної ради Володимир Бондар став радником т.в.о. Голови Державного агентства лісових ресурсів України Христини Юшкевич.

Про це пише ВАР.

“З недавніх пір я є радником голови Державного агентства лісових ресурсів. Маю певний напрямок і розвиваю його”, – мовив він.

Бондар додав, що хотів би реалізувати себе в державних структурах, і під час формування нового уряду отримав декілька пропозицій і розглянув їх.

“На сьогодні жодна з них не реалізована”, – зауважив депутат облради.

Довідково:

Бондар Володимир Налькович — український політик, який з 2005 по 2007 р. був головою Волинської облдержадміністрації.

Народний депутат України 4-го скликання, обраний по виборчому округу №22 Волинська область. Член партії «Реформи і порядок» (Фракція «Наша Україна»). Член Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва та місцевого самоврядування

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Вчитель, радник лісника!
Відповісти
Став смотрящим в цих структурах. Як це все примітивно, а життя швидкоминуче.
Відповісти
Ліс почнуть пиляти в 5 раз швидше!!!
Відповісти
Найгірший волинянин. Великий боягуз.
Відповісти
"...Як не знаєш броду, то не лізь у воду..." От такі у нас "універсальні солдати", які можуть все, а толком нічого.
Відповісти
Молодєц! Які то у цього вчителя радника ідєї з'явились? Очолити ЗАТ КП "Бурштин"?
Відповісти
Який нахвіг вчитель!!!!!!!! ПЕТЕУШНИК!!!!!
Відповісти
Це достовірно - навчався в бурсі № 9 . Зі слів майстра в/н В.П. Пилипюка : " ... тупенький , з рівнем нижче середніх здібностей ,- слюсар з ремонту КВПіА..." ( закінчив ПТУ - поможіть тупому устроїтись )
Відповісти
А з вилами гній розкидати не хоче ?
Відповісти
От гадина поліська,накрав вище голови. Звідки не гонять,а він знову лізе до корита.Ні совість ні боязні Бога
Відповісти
Так ряха вже в корито не влазить.
Відповісти
Що ви хочете людина з обойми.Цим все сказано
Відповісти
Постуляйте писки! Що, вiн дарма скакав на майданi?
Відповісти
не кляніть Володимира Нальковича: він любить Україну більше вас всіх разом взятих. Це добре знає і Ющенко, який нагородив його за це цілою купою орденів. В порівнянні з ним ви всі - галімі примітиви, а він суперрозумний супергерой.
Відповісти
Ближче до грошей ,бо ліс -це таке корито ,в якому мочать руки всі хто до нього не прповзе.Ось такі ХОХЛИ нами керують інакше цих жирних котів не назвеш .
Відповісти
Не дамо кривити цьому раднику душою, якщо вона в нього є, ми ще незабули лісопитиомнік в Гаразджі, какао, яке конторбандою перевозив. Знову роги ростуть від колісника, а скільки буде маніпулювати пора шайку здати НАБУ.
Відповісти