З Луцька до Львова запускають ще один поїзд

З Луцька до Львова запускають ще один поїзд
З 28 вересня 2012 року Львівська залізниця запускає новий поїзд №801 сполученням Луцьк-Львів, Львів-Луцьк.

Поїзд курсуватиме щоденно, крім вівторка та середи. У довідці луцького вокзалу повідомили, що орієнтована вартість проїзду становитиме 60 гривень. Поїзд виїжджатиме з Луцька о 06:22 та прибуватиме у Львів о 9:08. Зі Львова потяг відправлятиметься о 17:07 та прибуватиме у волинський обласний центр о 19:53.

Зазначимо, що ціна проїзду у маршрутці до Львова також вартує приблизно 60 гривень, а маршрутка їде майже 3,5 години. Автобуси їздять щогодини.

Окрім цього, доїхати з Луцька до Львова можна поїздом Ковель-Чернівці. Зі Львова поїзд виїжджає о другій ночі та приїжджає в Луцьк о пів на восьму ранку. З Луцька поїзд виїжджає о сьомій вечора та приїжджає у Львів о першій ночі. Вартість у вагоні-плацкарті становить приблизно 40 гривень, а у купе – 70.

Також два міста сполучає дизель-поїзд Ківерці-Підзамче. Вартість квитка – 12 гривень; у дорозі електричка – 5 годин. З Луцька виїжджає о пів на дев’яту ранку, а зі Львова о 14:15.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Супер. Можна їздити, як на роботу. Тільки окрім як на проїзд нічого не заробиш.
Відповісти
Менее трех часов в пути. Удобно, почти как на авто.
Відповісти
То може буде корейський поiзд?
Відповісти
Час в дорозі - 2год 46хв, як для потяга непогано
Відповісти
Та з такою якістю залізничної колії, як між Луцьком та Львовом, сумніваюсь, що можна буде так швидко доїхати
Відповісти
На сайті УЗ зазначено, що потяг буде їхати без проміжних зупинок
Відповісти
Як може проїзд поїздом та автобусом коштувати однаково?
Відповісти
Також два міста сполучає електричка сполученням Ківерці-Підзамче. Вартість квитка – 12 гривень; у дорозі електричка – 5 годин. - Шановне товариство! Перепрошую, але чи я щось пропустив, чи для когось технічні назви не важать ніц.... Питання до всіх: Коли було прокладено електролінію по маршруту Луцьк-Львів?
Варіанти відповідей 1) - ніколи
варіант 2) - сьогодні
варіант 3 - сьогодні, але тільки для журналістів ВОЛИНЬ ПОСТ.
Примітка дизель-поїзд має таке ж відношення до електрички, як Таврія до Мерседесу - кількість коліс однакова.
Відповісти
ай вже повправлялися у гострослів"ї, ай і завернули )))). можна було просто сказати - "не електричка а дизель-поїзд"

дякую, виправили ;)
Відповісти
виправили, но не все "... у дорозі електричка – 5 годин.")))
Відповісти
Круто,нарешті!!!!!!!
Відповісти
Маршруткою скоріше б було якби не Радехівські ями
Відповісти
а дизель їздить щоденно?
Відповісти
маршрутки Львів-Луцьк взагалі не опалюються.У такі морози як зараз це катастрофа.Їдеш ніби на фірі у позаминулому столітті.
Відповісти
Дизель-поїзди їздить чи Ні дайте відповідь. Срочно треба знати.
Відповісти