Майбутні волинські міліціонери зіграли матч з нелегальними мігрантами. ФОТО

Днями на території Волинського училища професійної підготовки працівників міліції відбувся футбольний матч між командами курсантів училища та нелегальних мігрантів із пункту тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають в Україні.

Про це 24 вересня повідомили у прес-службі волинської міліції.

Ініціаторами товариської зустрічі стало керівництво пункту, що на території Волині. Завдяки проведенню турніру жителі країн Африки і молоде покоління міліціонерів отримали можливість не тільки цікаво провести час, а разом з тим поспілкуватись між собою.

Гра виявилась напруженою, уже в першому таймі команда іноземців забила гол і майже весь час тримала перевагу, але курсанти на останніх хвилинах другого тайму зрівняли рахунок. У товариському футбольному матчі з рахунком 3:3 перемогла дружба.