Грип на порозі: де в Луцьку найдешевший «антигрипозний комплекс»

Грип на порозі: де в Луцьку найдешевший «антигрипозний комплекс»
Перша хвиля грипу на Волині традиційно очікується в грудні, а з початку жовтня розпочався сезон захворювань на гострі респіраторні вірусні інфекції.

В цьому сезоні в Україні будуть циркулювати вже відомий штам грипу А H1N1 Каліфорнія і два нові штами – А H3N2 Hong Kong і В Brisbane. Це не смертельні штами, але до їх лікування треба ставитися серйозно. Тобто при перших ж симптомах відвідати лікаря.

ВолиньPost поцікавився у волинських лікарів, які медикаменти вони б порадили хворим на грип.

У цей перелік потрапили:
- "Новірин" (40 таблеток) Київського вітамінного заводу;
- "Хелпекс антиколд чай" зі смаком лимону, в пачці 10 штук;
- "Евказолін Аква";
- "Лізак" зі смаком шоколаду (10 таблеток);
- "Орасепт" аерозоль.

Отримавши цей список, йдемо в сім луцьких аптек, де робимо контрольні закупки, аби вияснити, де найменша ціна ліків.

За результатами моніторингу, найдешевшим цей "антигрипозний" пакет був у аптеці "Волиньфарм" (411 гривень), а найдорожчим - у "Сальве" (528).



Більше дивіться у відео:


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
таке відчуття, що цю статтю проплатив волиньфарм
Відповісти
Зайдіть-перевірте!
Відповісти
Вам безкоштовну послугу надали, а ви бикуєте!!! От невдячні!!!
Відповісти
Щоб не бігати з аптеки в аптеку взимку..Їжте зараз якнайбільше сезонних овочів і фруктів - яблука, груші, морква, бурячки, гарбузик, також горіхи, обліпиха, журавлина, калина. Рецепт для покращення імунної системи - сухофрукти запарюємо на хв 5-6 гарячою водою - мелемо в блендері, туди ж цедру лимона, подрібені горіхи, меду. і по чайній ложці в день. 12 ягідок калини в день - для покращення роботи серця і для краси обличчя жінок і дівчат. Коли першить в горлі - зразу робите інгаляцію - тепла вода і пару крапель ефірного масла екваліпту, або перевірений засіб - індаляція з вареної картоплі в лушпинні і соди туди...потовкли в каструльці, рушничком накрились, дихаємо... а щоб без толку не сидіти...ножки паримо у теплій воді з морською сіллю і содою. А ще також зранку випиваємо на голодний шлунок стакан теплої води з ложечкою меду і лимонним соком. У кого проблеми з тиском - місяць зранку щодня п'єте стакан води з 2/3 ч.л кориці. у суп, каші додаємо куркуму.
Висновок.
Фрукти,
Овочі, Горіхи, ягоди,
Куркума, кориця, імбир.
Смачно, корисно, недорого.
Будьте здорові!!!
Відповісти
Дітям тільки не можна давати ні екваліпту ні евкаліпту. Це може спровокувати анафілактичний шок. А найперший рецепт від грипу - вчасно мити руки.
Відповісти
Можу подискутувати про сам сюжет. Репортер не авторитет, щоб йому довіряти. Де доказ саме таких цін в аптеках? Чеків не продемонстрували, відповідей фармацевтів не показали.
Плюс, самих контрольних закупок по факту я так розумію не було (відповідно і чеків нема).
Ідея сюжету не нова але актуальна та робити потрібно якісніше.
Відповісти
Напишіть електронку буде вам копія чеків?
Відповісти
Ну так, а чому їх до сюжету чи статті не підкріпити?
Відповісти
Стаття оновлена, чеки прикріплені, дякуємо за підказку!
Відповісти
А я вже місяць по аптекам вишукую вакцина від грипу на цей сезон... Ага, краще їж таблетки пачками.
Відповісти