Вітрину у «Гранд Волині» розтрощила модель, - ЗМІ

Вітрину у «Гранд Волині» розтрощила модель, - ЗМІ
За кермом джипа, який врізався у вітрину «Гранд Волині», перебувала волинська модель Надія Гавура.

Про це пише Таблоїд Волині з посиланням на власні джерела.

Цієї ночі у Луцьку дівчина на білому джипі в’їхала у вітрину торгового центру. Не справившись із керуванням, порушниця повністю рознесла скляну стіну одного з магазинів одягу. Очевидці кажуть, що дівчина, яка вийшла з нічного клубу, була у нетверезому стані.

За даними видання, винуватицею ДТП була модель родом з Прилуцького Надія Гавура. У зв'язку з аварією, дівчина збирається швидко покинути межі України.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: постмодерація для зареєстрованих користувачів, премодерація для незареєстрованих
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гарні дівчатка куплять новий джип а всі нехай заздрять мовчки і в церкву ходять
Відповісти
Красотка, але жалко що розтрощила магазин
Відповісти
Дуже гарна дівчина, і дуже помітно що ви просто їй заздрите, хоч вона і не права
Відповісти
Поліція, Ау!!! Дристаєте???
Відповісти
щасливої дороги хай купляє новий джип подалі звідси от тільки оточуючим не по заздриш
Відповісти
Цікавих та успішних людей завжди бсуждали обсуждають та будуть обсуждати, Надя ти красотка
Відповісти
О скільки "письменників", що зазадрять! :) Одні що не такі вродливі, а інші, що в них ніколи таких дівчат-жінок не буде! :))) Що п'яна була і розтрощіла вітрину - це неподобство, а що вродливі дівчата на фото, то заперечувати лише сліпий може!!!
Відповісти
мають машину . знають виноватця(водія)
і ? де поліція? де їхні дії?!
і взагалі о не докаже вона ,шо дівка була напідпитку((
Відповісти
Надя добре що все закінчилось без жертв, а всі інші збитки можна виправити. Так що тримайсь! Маєш багато зависників але є багато і знайомих, які тебе поважають
Відповісти
Надя добре що все закінчилось без жертв, а всі інші збитки можна виправити. Так що тримайсь! Маєш багато зависників але є багато і знайомих, які тебе поважають
Відповісти
Яка різниця симпатична чи ні, факт лишається фактом. Вона вчинила наїзд в стані алкогольного сп"яніння. І повинна бути за це покарана.
Відповісти
падружка хороша
Відповісти
чьорненька хороша)
Відповісти