«Різниця між мною та Ігорем Палицею – 0,8%», – Голєва

«Різниця між мною та Ігорем Палицею – 0,8%», – Голєва
Кандидат у народні депутати у луцькому виборчому окрузі Олена Голєва каже, що не наймала політтехнологів, а виборчу кампанію продумає спільно зі своєю командою.

Про це вона розповіла 18 жовтня в ході чат-конференції на ВолиньPost.

За її словами, послугами політтехнологів вона ніколи раніше не користувалася і не має їх нині. У виборчому штабі Голєвої працює «команда людей».

«Завдяки саме командній роботі і з’явилася ідея з вухастим силуетом», – каже вона.

Також Олена Голєва розповіла, що після нападу на її приймальню до неї приставили охоронців.

Крім того, кандидатка повідомила, що замовляла соціологічне дослідження у Харківської школи академічної соціології.

«…останні соціологічні дослідження проводилися з 1 по 6 жовтня. Про місце говорити не буду. Але різниця між мною та Ігорем Палицею – 0,8%», – зазначила вона.

ЧИТАТИ ЧАТ З ОЛЕНОЮ ГОЛЄВОЮ

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
...і гуси сміються))))
Відповісти
Оленка,треба добити того вухастого Палія універмагу! Стільки біди людям наробив!
Відповісти
А скільки це неадекватне створіння наробить... Палиця поряд із нею буде відпочивати.
Відповісти
а в яку сторону 0,8%?
А цум взагалі шанхай, пережиток радянського минулого.
Згорів, ну і хрен з ним, зараз там буде дорого і гарно.
Бутіки будуть, дорогі речі, дорога оренда, все буде дорого, і ніхто туди не піде, бо грошей в людей все рівно не має.
І взагалі проблеми електорату пох.у.й кандидату, хіба це не зрозуміло? Луцьк лишився без вибору. Ура, таварісчі, ура.
Відповісти
Если ЦУМ сгорел сам по себе, так уж и быть. А вот если нет??? Вот тогда скорее всего "Новый ЦУМ" ждет учать "Мавекса" (читай забвение)
Відповісти
В голевої всьго 0,8. а Палиця дійсно лідер якій кандидат не говорить то говорить що тількі він і Палиця лідери. одне радує результат все покаже.
Відповісти
Яке їхало, таке здибало! Жалкую, що лучан залишено без вибору.
Відповісти
Радий за Вас ,Олено.Ви-молодець,гарна,смілива,тримайтесь що б там не було, лучани обов'язково вас не підведуть.стільки на вас вилили бруду, як ні на кого і ніколи.ви-молодчина
Відповісти
Знаєте, теж саме каже і професор Недужко. Кому вірити? Де результати опитувань?
Відповісти
Точно , різниці між голєвою та палицею майже ніякої--- однаковісінькі у своїй жадібній тупості до бюджетних грошей ,які хочуть дерибанити на вищому рівні і більшими сумами .
Відповісти
надіюсь лучани візьмуться за розум і не будуть голосувати за бізнесменів що рвуться до владної кормушки.

Олена та Ігор ! займайтесь бізнесом, благодійністю, і люди вам подякують, не лізьте в політику !!! Олена, навіщо вам той бруд ?
Відповісти
0,8% - це її особистий відсоток? То чого пертися в депутати з такими відсотками.
Відповісти