Луцький мер пообіцяв, що у Луцьку буде аеропорт

Луцький мер пообіцяв, що у Луцьку буде аеропорт
Луцький аеропорт побудують на місці військового летовища, - запевнив луцький міський голова Микола Романюк.

Про це мер сказав під час зустрічі зі студентами вищих навчальних закладів міста 8 листопада, пишуть Волинські новини.

Луцький мер гарантував, що у Луцьку побудують аеропорт. «Аеропорт в Луцьку буде. Це я вам обіцяю», – зазначив він

За словами Романюка, його побудують на місці військового аеродрому, що знаходиться на вулиці Ківерцівській.

Він розповів також, що вже бачив макет майбутнього аеропорту. Однак деталей розповідати не захотів.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: обіцянки
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А зачем?
Відповісти
Действительно, зачем? Кто и куда будет летать?
Відповісти
А Палиця?! :)
Відповісти
Аеропорт потрібен!!!! Якщо ви (разом з VSC) сците літати, то є дуже багато людей, які не бояться і готові платити гроші, шоб долетіти хоча до Львова чи Борисполя за годину-півтори, а не їхати цілу ніч поїздом або шість годин маршруткою до Києва.
Відповісти
Да, конечно до Львова только самолетом. Ты с головой дружишь? Сколько наберется желающих летать до Львова или Киева каждый день?А стоимость перелета? Сначала думай лось,а потом по клаве стучи.
Відповісти
Та ви шо!
А коли фонтан в центрі зроблять?
Відповісти
И где специалистов брать будут,может из ПТУ?
Відповісти
а чи справді потрібен нам той аеропорт??? ми що та багато літаємо??? вбухають купу бабла, відмиють ще більше, рентабильним він так і не станене...
Відповісти
Аеропорти економiчно вигiдно будувати на вiдстанi не ближче 200 км один вiд одного.
Це якраз вiдстань мiж Львовом i Ровно.

Збудують волинськi нардепи-буржуi собi аеропорт для чартерiв за ДЕРЖАВНi ГРОШi.
Відповісти
За державний кошт там ніхто, нічого будувати не буде!!!
Відповісти
Таке враження, що Байцима на роботу в держустанови беруть тільки через цю примарну ідею! :)
Відповісти
А ви знаєте скільки лучан літають в Турляндію, Єгі, і т.д.? Я впевнена, на два рейса в кожну країну набереться за тиждень. І буде зручно, ніж добиратися до Київа або Львова (і економічно).
Відповісти
Вместимость Бобика 737 или Арбуза 318 около 100 чел. Где наберется в Луцке на каждую неделю четыре сотни желающих слетать на моря? Не надо нести бред.
Відповісти
Два рейса в тиждень-це 500 чоловік-2 тис у місяць-24 тис у рік-для аеропорта малувато,а для Луцька забагато,утопія.
Відповісти
Цікаво, де Романюк макет аеропорта бачив? Приснився, чи що? )))))
Відповісти