На Волині стартував чемпіонат з міні-футболу. ФОТО

Стартував п’ятий Чемпіонат Волині з міні-футболу.

Про це повідомила Асоціація міні-футболу Волині.

В суботу 10 листопада у Горохові матчем «Мар’янівка» - «Волиньагротех» стартував ювілейний п’ятий сезон Асоціації міні-футболу (футзалу) Волинської області.

Перша гра завершилася перемогою лучан з рахунком 9:5. А вже ввечері у Луцьку місцевий «Будівельник» здолав діючого чемпіона ковельський «Шанс-Авто» (5:3).

В неділю у Луцьку на майданчику СК «Арена Спорт» зійшлися «Надія» та «Володимирівка», а також «Вотранс» та «Піддубці». В першому матчі колектив з міста Локачі впевнено здолав опонентів 5:1, а ось у протистоянні представника обласного центру та команди з Луцького району було зафіксовано нічию 4:4.

Попереду у команд ще 13 турів, адже цього сезону переможець визначатиметься у двохколовому турнірі. Ще однією новинкою стала тривалість матчів, що тепер граються два тайми по 25 хвилин «брудного» часу. Цей експеримент запроваджено для кращої адаптації елітних команд області для всеукраїнських змагань, де матчі відбуваються з чистим відліком часу.

Також відзначимо, що у стартовому турі дублями відзначилися відразу сім гравців, а Леонід Єфремов з команди «Вотранс» та Сергій Вацяк з «Надії» оформили хет-трики.

Результати 1-го туру Чемпіонату Волинської області.