Чатують о 8-ій ранку, – лучанина обурив вранішній візит муніципалів

Чатують о 8-ій ранку, – лучанина обурив вранішній візит муніципалів
Мешканець Луцька Богдан Климко розкритикував дії муніципальної поліції Луцька.

Про вранішні пригоди він написав на своїй сторінці у Facebook.

«Нова фішка м. Луцьк. Муніципали о 8 ранку чатують у дворах житлових будинків і виписують протокол на тих, хто припаркував свій автомобіль в зеленій зоні двору. Те, що в дворі 72-х квартирного 9-ти поверхового будинку 5 паркомісць на 20-ток автомібілів нікого не валить. Аве радянська забудова! Аве муніципальна поліція м.Луцька!» – йдеться в його дописі.

Нагадаємо, муніципальній поліції Луцькради придбають планшети та військові тактичні куртки з залишків бюджету за майже 300 тисяч гривень.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А що на Старому ринку торгують на муніципальній парковці , і немає де зупинитись на 5 хвилин щоб купити мішок цукру чи муки , вони не бачать !
Відповісти
ого, супер, молодці. Не треба нити про парко місця, це не привід раком ставити своє рало.
Відповісти
А мені здається, що роблять правильно
Відповісти
Дороги не зроблять . Значить залишки є а ТелепНям куртки куплять .
Відповісти
Може досить цитувати ниття нікчемних нікчем з соцмереж.
А копи молодці.
Відповісти
То давайте і гадити будемо посеред міста як припре, туалетів теж мало)))
Відповісти
То давайте будемо гадити посеред міста, як припре, туалетів теж мало)))
Відповісти
Є гроші на машину, найдеш і на стоянку...а то реально запарили заставляють своїми коритами не пройти не проїхати.
Відповісти
В нас все так. Є проблема з великим скупченням припаркованих авто,поставлять знак заборони парковки, а де ставити авто нікого не ... колише. Ями на дорозі,теж знак обережно ями,їдь як хочеш нікого не колише. Все вирішується просто і дешево.
Відповісти
Зазвичай, в нас в дворі паркувалося 20-23 машини, впритик, але місця вистачало, але останніх пару місяців проблема з"явилась звідки не чекали - у дворі почали паркувати 7-8 машин з іноземними номерами, як наслідок, місця не вистачає!
Що ж це виходить? Ми платимо податки розмитнюючи авто, платимо за дороги, а за наш кошт живуть інші? Тепер вони створюють проблему з паркінгом!
Не здається нашій поліції, що давно пора припинити цей бардак? Всі прекрасно розуміють, що ці авто ввезені і експлуатуються з порушенням закону, але всім на це плювати?
То чому ви дивуєтесь, що в дворах скоро взагалі трави не буде, гола земля та пилюка.
Відповісти