Суд не захотів зносити «Буратіно»

Суд не захотів зносити «Буратіно»
Волинський апеляційний суд виніс рішення не зносити будівлю торгового центру «Буратіно».

Судова інстанція повністю задовольнила апеляційний позов ВТП «Буратіно», повідомив 19 листопада телеканал «Аверс».

Cудовий спір навколо цього торгового центру триває майже рік. До ВТП, співвласниками якого є син луцького мера Володимир Романюк, депутат міськради Андрій Козюра та бізнесмен Сергій Була, позивалися мешканці прилеглого будинку.

Доки частину старої багатоповерхівки реконструювали та добудовували торгові площі, по будинку пішли тріщини, фундамент почав просідати, покосилися двері у квартирах, йдеться у сюжеті.

Поки контролюючі органи проводили розслідування, торговий центр «Буратіно» розпочав свою роботу.

Але 14 вересня суддя міськрайонного суду Роман Кихтюк задовольнив позов мешканця будинку Володимира Чайцина та постановив – за кошти власників товариства знести добудову до радянського кафе.

У ході судового розгляду встановили: будівництво порушує права і свободи позивача через недотримання санітарних норм і правил будівництва, зазначено у судовому рішенні.

ВТП «Буратіно» оскаржувало рішення, і 19 листопада суд повністю задовольнив їхню скаргу. Але, як йдеться в сюжеті, радше за все справу відправлять у касацію.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Я б довго і дико ржала, якби рішення було протилежним. Виставу зробили а не суд. Хто ж єво посадіт - он же памятнік!)))
Відповісти
шкода що не знесли. Буб би гарний прецендент. Знести і розбти сквер!
Відповісти
Не удивили.
Відповісти
Да "здравствует"-наш "СУД"!!!
Самый "гуманный"-"СУД"в мире!!!
Відповісти
невже зникнуть тріщини у мешканців квартир після знескння "Буратіно", чи жителям того будинку просто хочеться ремонту у старих квартирах. У деяких квартирах будинку ремонти не роблені роками, старі балкони та вікна разом із гнилою спнтехнікою.
Відповісти
це не важливо, "невже зникнуть тріщини у мешканців квартир після знескння "Буратіно"

важливо, що закон не повинен бути тільки для жителів цих квартир, він має бути таким самим і для забудовника.
і реально, вигляду в тому добудованому чіряку ніякого.
Відповісти
А апеляшку то проплатили $$$$ :)))
Відповісти
Ворон ворону око не виклює!!!
Відповісти
Приймуть справедливе рішення і знесуть, але після виборів мера. А син батькові вже сплів постоли своїм "буратіном". Шкода, бо в Романюка таки є реальні здобутки.Та забудованого тротуару я не прбачу. Не думаю, що в цьому я оригінальний.
Відповісти
А хто б сумнівався, коли такі власники
Відповісти
Урод Романюк, урод Козюра он щенок который ничего из себя не представляет, папа за ним зад подтирает. Они просто охуе...и!!!

Ну как не пойти на этих уродов с топром?! Русь к топору!!!!
Відповісти
Забанений.
Відповісти
правильно.
Коментарі для вираження певної думки, ставлення, а не змішування з лайном чи зведення власних рахунків.
Відповісти
Ага, напугали ежа.... Он под кучей ников тут вещает. Баньте уж все, да и этот коммент надо удалять.
Відповісти
Якщо їх уважно читати - помітні явні ознаки того, що пишуть різні люди. Ну або важка форма шиофренії, як різновид )))
Відповісти
Шановні дописувачі!Напишіть,хто вірить у те,що суд підтримає мешканців будинку???Думаю,що ніхто:)Бо Романюк зараз побіжить улещувати суддів.Якщо тут суд програють,то буде просити Тигіпка з Коломойським про допомогу.А в тих в Києві усе схвачено:)А ще,шановний ШУШВАРОК,не могли б ви написати про оті "рєальні" здобутки Романюка???:)Два роки він був губернатором Волині.Хтось бачив його здобутки на цій посаді???:)Коли став мером може щось змінилось???:)Гроші на впорядкування Театрального майдану в Палиці виклянчив Кривицький(сам Палиця про це написав),на залізничний вокзал і площу перед ним гроші виклянчив Клімчук з Башкаленко.Той же Клімчук видряпав додаткові кошти для Луцька на благоустрій та для реконструкції Драмтеатру.Завдяки Клімчуку відремонтували ДЮСШ на вул.Шевченка.Палиця збудував ЦУМ та встановив страховисько-годинник:)Цікаво,а що зробив Романюк?На одну неділю під час виборів більшив штат газети Луцький замок аж на 142 чоловіка:)Послав свого зама Кравчука працювати секретарем у Палиці на виборах:)Дав дозвіл збудувати оте страховисько-Буратіно:)Може хтось не памятає,але в нас перед виборами мера з факелами не могли знайти,бо містом як хотів керував Палиця:)Хтось перед виборами мера бачив?:)))Хай як хаяли свого часу Антона Кривицького,але мер він був нааааааааааааааабагато кращий ніх Романюк...
Відповісти
З Козярою все ясно, але навіщо туди ліз Романюк?
Панове, право голосу гаманцем ще ніхто не відміняв. ваш бойкот - неприбутковість цієї авантюри. можливо це врятує інші будинки
Відповісти
та туди і без бойокоту нема за чим іти.
Відповісти
И хоть бы кто небудь вспомнил, что редакция ВП очень усердно поддерживала "Буратино". Вспомните материал Mirna.
Кто небудь поверит, что редакции не заплатили?
Відповісти
Ха, а за что редакция должна существовать?
Відповісти
ПРОСТО ЧАЙЦИНУ ЖАБА ДАВИТЬ, ЩО У СУСІДІВ КУПИВ КВАРТИРУ ПАН ТОВСТЕНЮК ЗА 165 ТИСЯЧ. І ТЕПЕР ЛЮДИ ПРОЖИВАЮТЬ НЕ В ЦЬОМУ СТАРОМУ БУДИНКУ, А В НОВОБУДОВІ........А ДРУГІ СУСІДИ ВЗАГАЛІ БУДИНОК КУПИЛИ. ЧАЙЦИНА, ВИ ВЗАГАЛІ ПРОЖИВАЄТЕ В СУСІДНЬОМУ ПІД'ЇЗДІ. НІЧОГО ВИ НЕ ОТРИМАЄТЕ. ВІДПУСТІТЬ ЖАБКУ І ДАЙТЕ ЛЮДЯМ СПОКІЙ. НАБРИДЛО. РОЗСЛІДУЙТЕ СПРАВЖНІ ЗЛОЧИНИ.
Відповісти