Ідентифікували частину «тітушок», які зібралися під міськрадою в Луцьку

Ідентифікували частину «тітушок», які зібралися під міськрадою в Луцьку
Журналістам вдалося встановити особи трьох молодиків спортивної зовнішності, які чатували під Луцькою міськрадою 6 червня.

Про це пише Район. Луцьк.

Поява молодиків спортивної зовнішності під Луцькою міською радою 6 червня викликала великий резонанс в інформаційному просторі Луцька.

Зокрема у ЗМІ з’явилася інформація, що учасникам незрозумілої акції платили 300 гривень за «тусовку» біля муніципалітету.

Журналістам вдалося ідентифікувати особи трьох молодиків:

Максим Петрощук

Vk.com/petroshchukmax
instagram.com/petroshchukmax

Володар Кубку світу з ММА, призер чемпіонату Європи з бойового самбо, боєць луцького клубу з бразильского джиу-джитсу «GARDA».

Антон Гаїнський

vk.com/vrkdinsight
instagram.com/anton_gainskiy

Охоронець у нічному клубі «HOLLYWOOD», боєць луцького клубу з ММА «PRIDE».

Владислав Дудюк

Vk.com/dudyuk97
instagram.com/vlad_dudyuk/

Охоронець у нічному клубі «HOLLYWOOD», його помічали у компанії з членами руху «Ультрас Волинь».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
волиньпост хороша стаття.
далі потрібно щоб цими ЧМИРЯМИ РУССКОГО МІРА зайнялась сбу, і прокуратура... за 300грн родіну продають..
ГАНЬБА
Відповісти
ТАКИЕ МАлинькие а уже МУСАРА!!! АХАХА!!! ТРИБУНАЛ ДНР - АХАХА!!! Дити шо вам з мозгами зробили!!! ВОНО САМЕ не може догнати хто воно и чого там стало!!!
Відповісти
от нема чим зайнятись, то дурницями маєтеся. У нас вільна країна, хто де хоче, той там ходить. Що протиправне ці хлопці робили? Хто може в суді посвідчити факт плати за їх послуги? Демагогія і популізм!!!!!
Відповісти
Нормальний працедавець повинен звільнити таких горе-працівників.Як вони можуть охороняти відвідувачів клубів , і в той самий час займатись рейдерством та хуліганством.
Відповісти
хто забрав у них революційну доцільність комусь начистити фейс? Це ж тепер безкарно...
Відповісти
нічого собі: а писали, сомливі діти. Такі збируться і знатних люлей випишуть. не знаю хто їх збирав, але команда "АГОНЬ" я з вами кличте
Відповісти
мені подобаються хлопці.окрім того що працюють над собою, на змаганнях здобувають славу для Луцька, щей активну громадську позицію займають, але якщо ця позиція когось не влаштовує це не їхні проблеми. Ви знаєте хто вони такі - підіть подискутуйте. ха-ха-ха
Відповісти
Красавци)))
Пацани просто ще не знають що таке політика... Використають і викинуть
Відповісти
Подивився Аверс і почитав ВН про ці події.Це вже навіть не дно-це смердюче болото,журналістики як такої там вже немає.Думаєте вас врятує кріп...Ці криси першими побіжать з корабля.Противно і прикро за таких горе-журналістів.
Відповісти
Стає цікаво, а чи дійсно ці спортивні клуби - спортивні?? Чи це школа для майбутніх злочинців? Може варто відповідним органам звернути увагу?
Відповісти
За що йшли? За якусь ідею? Чи за 300 грн?
Це не тітушки, це шлюхи. Прості шлюхи...
А ще ці люди націоналістами себе називають, патріотами...
Позор, ганьба вам хлопці
Відповісти
За що йшли? За якусь ідею? Чи за 300 грн?
Це не тітушки, це шлюхи. Прості шлюхи...
А ще ці люди націоналістами себе називають, патріотами...
Позор, ганьба вам хлопці
Відповісти
Хороші хлопці,статя гавно,хто оприділив їх за " тітушок " прийшли постояти послухали шо до чого,а не тут бред пишуть,хлопці за порядком слідкують
Відповісти
Шановні журналісти, а як ви гадаєте , закон підтримує такі ваші твердження і ідентифікації громадян?...
Відповісти
У зв'язку із набуттям розголосу даної події, вважаю за потрібне прокоментувати від себе та від імені ВРКБМ "Прайд".
По-перше, Антон Гаїнський не відвідує заняття з лютого 2017 року та не бере участі у спортивних змаганнях.
По-друге, Антон Гаїнський є повнолітньою особою та самостійно несе повну відповідальність за свої дії чи бездіяльність.
По-третє, хуліганство чи участь у масових заворушеннях даних осіб не є доведеною, тому називати їх "тітушками" неправомірно та некоректно.
Висновок: Клуб "Прайд" є аполітичною спортивною організацією, тому будь-яка інформація про участь Клубу в політичних акціях є недостовірною апріорі. За політичну, суспільну, сімейну, економічну, тощо діяльність окремих повнолітніх членів Клубу керівництво ВРКБМ "Прайд" відповідальності не несе.
Відповісти
Ну и чего домахались до парней? Депутаты твари те еще и ничего, сглатываете. Драк не было, оскорблений людей тоже.Был порядок,что не так??
Відповісти