Свободівці вибили двері у Верховній Раді. ВІДЕО

Свободівці вибили двері у Верховній Раді. ВІДЕО
Представники ВО "Свобода" виламали зсередини двері у 2 під'їзді Верховної ради.

Про це повідомляє кореспондент Української Правди.

Свій вчинок вони мотивували тим, що комендатура зачинила ці двері, в той час як вони пиляли паркан, тож народні депутати не могли потрапити на засідання ВР.

Під час інциденту відбувалася штовханина між депутатами та охоронцями парламенту, які намагалися зачинити поламані двері.

Учасники інциденту також знесли рамку металошукача на вході.

Нагадаємо, що представники партії «Свобода» намагалися розпили паркан, який огороджує Верховну Раду – у сутичках з правоохоронцями через це взяли участь і волинські нардепи.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
бидло і гопстопники зі сволоти рулять
Відповісти
Ото Свобода
Дала "джазу"!
Конкретно
І зразу!!!:-)))
Поки чивокунЯ по Індії шастає,в столиці глобальні реконструкції проводять!!!Наші рулять!!!
Відповісти
молодці свободівці! справедливо діяли, не розгубилися. ми не сумнівалися, що ви не тільки сильні духом, а і тілом. такі хлопці людей в обіду не дадуть.
Відповісти
да позор УКРАИНЫ ЭТО СВОЛОТА ФАШИСТЫ,толку с вас не будет только за свою шкуру вышиванскую депутатскую думаете.ТВАРИ
Відповісти
Гость-в горло тобі кость!!!
Відповісти
Ну як діти малі. Їм аби все зламати та потрошити макітри один одному, а за чиї ж гроші у ВР нові двері вставлятимуть?
Відповісти
За гроші палиці звичайно!!!Знайшла за що переживати ,тут Україну кожний день грабує та злодійська орда-зеків,тушок та жидів,а їй за двері болить!!!
Відповісти
Одні грабують, інші ламають, а треті у ладоні плескають...
Не дивно що ми так живемо! У вас все гаразд! Вам шоу не вистачає - ото получіть і розпишіться! Самі заслуговуете на таку владу і депутатів, якщо так пишите! Позорисько а не нація!!!
Відповісти
Тягнесраковские полудурки в вышиванках.
Відповісти
Москаляку на гіляку!!!
Відповісти
козлів треба дубасити кожен день.мордобій-саме кращий спосіб виховання
Відповісти
гость - пи.дуй в расею
львів - не п..зди
іола,волинянка - колоборантки х..рові
СВОБОДА - СИЛА
молодці!!!
Відповісти
полішук,ти отеє,з травкою полегше будь...краще самогон,тоді і лозунгі будуть файніші...
Відповісти
Пустовіт запроданець... ну це так до слова...
Відповісти
Ура!!!Свободівське бидло прийшло до влади:)))Нічого шановні галичани,ще прийде час і оце ж бидло що ви породили буде грабувати ваші квартири:)Недарма в Олежика Тягнибока за його словами на "Свободі слова" улюблений фільм "Тупий та ще тупіший":)Який лідер,така в нього і партія:)))
Відповісти
:)))))))))))))))))+1000:)))
Відповісти
вони дебили и закони їх дебильни)))
Відповісти