Користувачі соцмереж назвали кращі фото у конкурсі «Мої мандри»

Користувачі соцмереж назвали кращі фото у конкурсі «Мої мандри»
Фінішував конкурс «Мої мандри», який проводили у соцмережах інтернет-видання «ВолиньPost» і туристична агенція «Нові мандри».

Нагадаємо, конкурс тривав з 20 листопада до 19 грудня 2012 року.

Відбулося, по суті, два фотоконкурси: на сторінках видання в соціальних мережах Facebook та ВКонтакте. В кожному з фотоконкурсів визначилися світлини, які, на думку користувачів соцемереж, є найкращими у конкурсі. Користувачі голосували, ставлячи «лайки» під фото.

Отож, п’ятірка кращих фото, на думку користувачів соцмережі Facebook, виглядає так:

Канада, провінція Британська Колумбія. Автор Олександр Мазепа. 483 «лайки»


Село Товпижин, Рівненська область. Автор - Олена Кравчук 451 «лайк»


Піза, Італія. Автор - Андрій Фаткулін. 231 «лайк»


Тракайський замок. Литва. Автор - Юлія Дерев'янчук 205 «лайків».


Люблін, Польща. Автор – Оксана Цимбалюк 149 «лайків»


Вибрали «ТОП-5» кращих фото, на їх думку, і користувачі мережі «ВКонтакте».

«Удвох», серпень 2010 року, берег Дністра. Автор – Анна Подгурець. 736 «лайків»


Львів 13 жовтня 2012 року. Автор - Олег Сусяк. 630 «лайків».


Замок Любарта, Луцьк, Волинська обл., Україна. 18 травня 2011 року. Автор - Вікторія Новосад. 439 «лайків»


Ластівчине гніздо, Крим, Україна. 10 серпня 2011 року. Автор - Вікторія Новосад 435 лайків.


Брюнігштрассе, Лунгерн, Швейцарія. Автор - Павло Луцака. 329 «лайків».


Просимо авторів цих фото надіслати до 12:00 п’ятниці, 21 грудня на електронну пошту [email protected] номер свого мобільного телефону, або ж зв’язатися з редакцією по телефону 067 332 30 49, аби узгодити час і місце вручення призів від туристичної агенції «Нові мандри».

ВолиньPost обов’язково розповість усім про переможців конкурсу.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 22
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Щось "ВКонтакте" всі фото переможців нічим особливим не вирізняються. І, по-моєму, були значно кращі. Хоча переможців не судять. Надіюсь, вони перемогли чесно. Вітаю.
Відповісти
Зі всіх цих фото Ісус - найгарніший!
Відповісти
остання виглядає як скачана з нету
Відповісти
З фото переможців зрозуміло, що проходив конкурс не на найкращу роботу, а на те, в кого більше друзів в соцмережі...
Відповісти
І варто було б, аби участь у конкурсі брали не просто гарні краєвиди, навіть з виграшної точки, а фото саме сюжетні, такі, які людина тримає у себе в альбомі.
Відповісти
таке враження, ніби перемогли найменш цікаві. Фото Оксани Цимбалюк хіба єдине вартісне з цих усіх. А так, насправді на конкурс виставлялись значно ліпші....
І як так? О_о
Відповісти
Пояснення просте, як лопата. Фото мають оцінювати спеціалісти, які наділені певним художнім смаком. "Мильниці" мають усі, і усі вміють ними клацати, але це ще не все. А ще фото треба вміти описати. Є фотографії, про які написані книги, а тут - просто повідомлення, що це "Люблін. Польща" чи Замок Любарта. Як ніби читачі - вчорашні.
Відповісти
Точно таким же чином ми обираємо політиків, депутатів, президентів, мерів - за кіло прілої гречки і банку сгущеного синтетичного молока. В соцмережах добре обирати бабу-Ягу.
Відповісти
Це ж конкурс не на професійність фото та супер-пупер його опис! А для фотолюбителів, які вирішили показати знімки з гарних міст, місць, де вони побували або де живуть! І не важливо на який фотоапарат вони зазнімували хорошу світлину!
P.S. Та і професійних фотографів в Україні не так вже і багато, принаймні зі світовим іменем так точно!
Відповісти
Не вважаю стандартні пейзажі достойними перемоги. Головне у фото - ідея... Ідея, не сперечаюсь, - прекрасного місця - Ластівчиного гнізда і кількох інших - просто хороший, стандартний,але зашліфований краєвид - не більше. Де сам автор? Є, як на мене, дуже хороші роботи - знімки У Польщі й Італії - фантастичні.
Відповісти
Ураааааааааааааааааа!!!!!!!!!!! Я виграв!!!!! Я в списку переможців...Завтра кінець світу а тут такий подарунок!!!!!!!
Відповісти
БРЄД повний, походу конкурс ніочьом! Конкурс «Мої мандри» ... ДО ЧОГО ТУТ БІЛЬШІСТЬ ФОТО?
Це не конкурс портретів ...
Вогонь переміг? ))) серйозно!? )))) Були б оригінальнішими, написали що фото зроблене наприклад Мадагаскар ))))) ...
Відповісти
"остання виглядає як скачана з нету" дякую =) сприйму як комплімент - http://vk.com/album54227329_167536428
Відповісти
Вибачте, але конкурс брєд....фото з вогнем взагалі ніпрощо і те що воно перемогло мене здивувало, адже було багато цікавіших фото......Фото Оксани Цимбалюк та Паши Луцаки найбільше сподобались - цікавий опис і фото гарне (доречі стосовно останнього фото - воно зроблене автором а не картинка, в його альбомі досить чітко видно це)

Навіть результати оприлюднювались не знати як...спочатку останніх фото серед переможців не було, деякі автори навіть не знали що вони перемогли і не змогли відгукнутись щоб отримати свої призи! питання - Чому організатори не сповістили всіх учасників які перемогли?
Відповісти
підтримую, моя знайома вапщє случайно взнала шо виграла
Відповісти
але ж вже пізно
Відповісти
мене прикалує те як в переможці могли попасти деякі предствавленні тут фотографії. ну як?
але вже нічого не поробиш, шкода багато хороших фото не було оцінено гідно. А якщо вже кажуть що деякі переможці і не знали про виграш то геть нісенітниця виходить
Відповісти
З усіз переможців до вказаного мною часу не повідомив контактів всього ОДИН - Павло Луцака. Всі інші бачили це повідомлення і відразу надіслали свої контакти.

Зрештою, участь у конкурсі - справа добровільна. Його умови були відомі від початку. Хто не хотів брати участь - не брав.

А не виграли - "не треба скігліті" )))))
Відповісти
Нехай переможці спробують виставити свої фото в інших фотоконкурсах. Вони не пройдуть навіть попередній відбір. Це скаже будь-який спеціаліст. Дуже слабі, а оцінка таким способом абсолютно необ’єктивна. Єдина достойна фотографія Оксани Цимбалюк. А може організатори конкурсу ставили за мету учасникам уміння організувати інтернет-спільноту, а не зробити гарні фото?
Відповісти
Якщо потрібно було дискредитувати свій фотоконкурс своїми руками і методом оцінки, то організаторам це повністю вдалося. Про талант, елементарні знання композиції, освітлення, сюжет не йдеться. Фото переможців не достойні навіть того, щоб їх обговорювали.
Відповісти
Микола, він же Українець, а навіщо ви пишете одне й те саме, але різними словами і під різними ніками? Образилися?
Відповісти
" виглчдає як"? шановний,якщо ви не впевнені в своїх словах ,то навіщо тратите сили??
Відповісти