На Волині громада церкви вирішила залишатись при Московському патріархаті. ВІДЕО

На Волині громада церкви вирішила залишатись при Московському патріархаті. ВІДЕО
У неділю, 24 березня, в храмі Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ МП волинського міста Камінь-Каширський відбулося парафіяльне зібрання релігійної громади.

Йдеться на сайті Волинської єпархії УПЦ МП.

На зборах люди проголосували за те, аби лишатись при Московському патріархаті.

Півсотні прихожан проголосували за перехід до ПЦУ.



Нагадаємо, що громада села Великий Курінь, що на Любешівщині також не захотіла зрікатись Московського патріархату.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Не злякались. Є ще адекватні.
Відповісти
чесний і правильний вибір
Відповісти
Явно спрацювали медведчуковські гроші і його впив на убогих
Відповісти
Ахаха... Просто супер голосування- це як тоді за диктаторські закони голосували руками у верховній раді. Ніяких протоколів, ніяких списків- кацапія в кращих традиціях
Відповісти
Цитата: "Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди". Поки комуняки і москаляки не здохнуть, добра не буде. Дітей хоронять, а до Маскви тєгнуться.... стадо
Відповісти
Не судіть по собі. Ще не все продається і купується
Відповісти
Не судіть по собі. Ще не все продається і купується
Відповісти
Сам давно партквиток сховав? Як швидко дістанеш, коли влада знову зміниться?
Відповісти
Постановка питання взагалі має оманливий характер - хто за онуфрія? І підготовлені три бабм голосніше всіх кричать - ВСІ!!!
А як же роз*яснення суті питання - наша церква перебуває під протекторатом москви, онуфрій - постійний член священного синоду РПЦ, правлячий архієрей Київської єпархії РПЦ - хто за окупантів?
По правильному - цих всіх "прихожан" потрібно облікувати та перевіряти, чи не ведуть шпіонську діяльність на користь ворога?
Таких "прихожан" треба позбавляти права голосу, законодавчо заборонити працювати на державних посадах, це шпіони, зомбі ватні.

Відповісти
Поліхмаї недобиті
Відповісти
СБУ треба поставити цих прихожан на облік як схильних до держзради, продажні шкури
Відповісти
Інформація у відео — НЕВІРНА. Вона вирізана з загального контексту і показує лише те безглузде дійство, яке чинили вельмишановні святі отці.
Так, на вулиці голосували прихильники ПЦУ , і кількість голосів на користь переходу до ПЦУ становила 353 голоси, а аж ніяк не 50 (звідки така інформація??? ). Голосування проходило виключно за паспортами, і приймалися голоси лише парафіян, які належать до громади Свято—Різдвяно—Богородочного храму.
До того ж найбільш активними і послідовними виявилися старожили вулиці Воля, котрі розбудовували, упорядковували, реставрували свій старовинний храм.Після голосування був складений протокол. Оформлено все було згідно закону України. Документи були передані на розгляд у вищестоящу інстанцію.
А те, що відбувалося у церкві, окрім як ЦИРКОМ, назвати важко. Коли священики такого високого рангу посеред Великого посту кричали «Христос воскрес», це інакше як масовим психозом і назвати не можна.
До того ж, участь у голосуванні в оосновному брали абсолютно чужі, скликані люди, які не належать до церковної громади цього храму, а від так і права голосу не мають.
Ось звідки такий результат голосування.
Тому висновок напрошується сам собою — більшість парафіян цього храму за перехід до ПЦУ!!!
Відповісти
Відповісти
Громада має подати документи та офіційно зареєструватисьв ПЦУ. Якщо рпцшрний піп і далі буде бігати з онуфрієм - купити квиток і до онуфрія відправити
Відповісти
Чому поліція не забезпечила порядок? Де державні правоохоронні органи? Чому українці не можуть своєю мовою, українською, молитися у своєму храмі? В місті Камінь-Каширський, яка влада???...
Відповісти
Але у "свідомих" зашкварчало в одному місці.
Відповісти
якщо жителі міста хочуть молитися в церкві московії, то це іх право. тільки церква тепер їхня зветься РПЦ. Хай вони пояснють своїм дітям, чому в них не правиться українською мовою,чому діти не розуміють молитви,чому батьки стоять на колінах перед московією
Відповісти
От я не розумію бл...дь яка може бути мотивація такого ганебного рішення цієї тупої громади? Невже в Україні дійсно стільки довбо...бів? Як так можна... Та пішли вони нах тупі овочі каширські
Відповісти
Там все наперед підготовлено, є пару людей, яки відверто гіперактивно підбурюють натовп і вказують вектор дій, їх чути краще всіх. Але і формат питання не в площині переходу громади до ПЦУ, а хто за онуфрія! То в протоколі що писати???
Піп лукавий. Воно і не дивно, скрєпи в кращих традиціях.
А громада має зібрати збори, щоб для голосування допускались лише по паспорту з пропискою, поставити урну і по одному привселюдно особа взяла бюлетень, поставила галочку за чи проти переходу до ПЦУ і опустила в урну, а потім привселюдно порахувати бюлетні, демонструючи кожний.
Тоді буде чесно і воплі підставних тіток не допоможуть.
Відповісти