У Луцьк приїде Арсен Мірзоян

У Луцьк приїде Арсен Мірзоян
У Луцьку виступить український співак Арсен Мірзоян.

Концерт відбудеться 23 жовтня, - йдеться у повідомленні на сторінці співака.

У Луцьку він презентує програму "Незручні ліжка".

"Луцьк! Маємо для вас приємний сюрприз! 23 жовтня місто з сольним концертом відвідає Арсен Мірзоян! Концерт відбудеться у місцевому Облмуздрамтеатрі, початок о 19:00. Всі відомості щодо квитків за телефонами: 20-30-32 та (099) 046 02 43", - йдеться в повідомленні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: цікаво
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
перший раз чую
Відповісти
Мірзоян - найтиповіше українське прізвище
Відповісти
це хто?
Відповісти
Нормальний хлопака. Часто по "фм Галичина" крутять.
А найголовніше що співає нашою мовою, а не окупантським проклятим "языком".
Відповісти
це з якого ресторану "зірка"? нехай в ресторані виє
Відповісти
Як цей гомик барских приїде, то це файно... А як нормальні люди..то всім щось не так
Відповісти
класний виконавець! люблю його пісні. і люди, будьте толерантними!!!Якшо ви не знаєте хто це, то навіщо відразу показуєте свою невихованість і ображаєте?! Вас, теж, не всі знають і люблять, але це не привід для образ!!!
Відповісти
Гарно співає рідною,дійсно,як казали раніше,не знаєте хто це - то не ображайте і мовчіть,!
Відповісти
він крутий!
Відповісти
мізорян, українські пісні.....блін що за Фігня? та ще й програма "незручні ліжка" він що про овець забув в себе на батьківщині:?
Відповісти
Запитала подруга чи слухав я його пісні, стало цікаво хто такий та що ж співає, послухав 3-4 пісні і одразу ж замовив 2 квитки на концерт.
Відповісти