У Луцьку репресують не тільки політиків

У Луцьку репресують не тільки політиків
На Волині прокуратура зацікавилася роботою підприємств, які належать членам родини активіста луцького Євромайдану, керівника інтернет-видання ВолиньPost Володимира Пащенка.

Про це повідомили у прес-службі луцького штабу Євромайдану.

Публікуємо його заяву без змін та правок:

«Сьогодні влада перейшла всі межі здорового глузду.

Спочатку вони не підписали Угоду про асоціацію з ЄС та зону вільної торгівлі у Вільнюсі, потім жорстоко побили мирних протестантів у Києві. Взялися відкривати кримінальні справи проти активістів Євромайдану у Києві та Луцьку.

Шістьох моїх друзів, які увійшли до Волинського Комітету опору диктатурі, зараз судять за абсурдними звинуваченнями. Так, поки що триває слідство, і суди стосуються лише вибору запобіжного заходу. Ні у кого не виникає сумніву, що проти Майї Москвич, Ігоря Гузя, Володимира Бондаря, Богдана Шиби, Сергія Григоренка та Миколи Собуцького висунуті абсурдні звинувачення. У цьому в неофіційних розмовах зізнаються і самі слідчі. І розводять руками: мовляв, виконують наказ…

Сьогодні я змушений заявити, що політичні репресії дісталися і до мене. Не знайшовши, очевидно, зачіпок у моїх діях на Євромайдані, слуги режиму вирішили вдарити в інше місце – болючіше і вразливіше.

Сьогодні робиться усе, аби «вбити» справу, якою я займаюся, й водночас – вплинути на мене, тиснучи на найближчих мені людей.

Одночасно на усіх підприємствах, до яких мають стосунок мої рідні, почалися проблеми. «Гості» з прокуратури та Міністерства доходів і зборів навідуються з вимогами, перевірками, приписами і звинуваченнями.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ: У ЛУЦЬКУ ЧЕРЕЗ ЄВРОМАЙДАН «ПРЕСУЮТЬ» БІЗНЕСМЕНІВ

Порушуються кримінальні справи, де членів моєї сім’ї звинувачують у несплаті податків та платежів в бюджет.

На підприємствах працівники нервують, темп роботи втрачений, обслуговування клієнтів об’єктивно погіршилося. Фірми несуть збитки.

При цьому правоохоронці, ведучи себе нахабно, навіть не приховують, що «придираються», намагаючись знайти бодай одну неправильну кому в документах.

Офіційно заявляю: єдина причина такої уваги контролюючих органів до бізнесу моєї сім’ї – моя громадянська позиція та діяльність незалежного інтернет-видання ВолиньPost, яке я очолюю.

Це – помста мені, намагання закрити рота одному з учасників Євромайдану, а заодно – виданню, яке об’єктивно та повно висвітлює усе, що пов’язано з останніми подіями в Україні загалом й у місті Луцьку зокрема.

Я прошу усіх небайдужих людей максимально поширити цю заяву. Бо я переконаний: тільки правда може зупинити цей «каток» свавілля.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 25
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
вони доведуть народ до того, що їх просто ЗМЕТУТЬ з лиця землі,не встигнуть втікти звідси. Зараз такий накал, що бракує тільки сірника - люди вже не стануть терпіти цих жонглерів нашою свідомістю.
Відповісти
людьми маніпулюють як на майдані так і влада....
Відповісти
а чьо він в одній тій самій курточці весь час ходить? :)
Відповісти
Заплати податки і спи спокійно!!!
Відповісти
"Любишь кататься - люби и саночки возить"
"Любишь медок - люби и холодок"
Відповісти
Любиш українське сало - закрий @ало...)
Відповісти
Правда нікого не врятує, врятують кулі та ножі!)прошу всіх хто це читає переглянути фільм "Майкл Коллінз" І як вони боролись з режимом....вони рострілювали таких, прямо на вулиці коли ніхто не очікував, лише такі методи врятують країну, а правда і стояння на майдані це найбезглуздіше що може бути!!)
Відповісти
Правильно! Всіх з Майдану під дії фільму "Майкл Коллінз"!!!
Відповісти
дуже небезпечний, адже стріляти будуть з обох боків. От якби "розсадити" по тюрмах - другим не повадно було б. Хоч в душі і згідна з вами.
Відповісти
ВП! За те, що дозволяєте публікувати такі коменти як "Волина", вас скоро почнуть "пресувати" і правильно зроблять!!!
Відповісти
ти не привий, не один збройний конфлік не призвів до чогось доброго, перше, гинуть люди, друге у влади розвязуються руки.
Мирно можна куди сильніше тиснути чим вилами!
Відповісти
жодних репресій, це факт, просто прикривається словами - ніби репресують і т.п. Пащенко в бізнесі має великі недоліки і коли перевірки все це показали, то відразу - репресують.
Відповісти
Шановна владо!Зберіться разом і вийдіть на луцький майдан, де цивілізованим способом доведіть громаді вашу правоту.Що слабо?
Відповісти
Людина що справно платить податки спить спокійно.Якщо все чесно,то і ніхто вас не зможе пресанути.А якщо ні,то нема чого скиглити.Самі ж хочете щоб все чесно було.
Відповісти
В нашій любій Україні неможливо повністю чесно вести бізнес так як це небуде приносити прибутку взагалі!!! Малого бізнесу взагалі не існує так як держава накладає дуже багато податків!!
Відповісти
на майдані 80% нерозуміючих нічого
Відповісти
ви говорите 37й, репресії, ось це зараз і тут справжні репресії! Люди, дивіться, аналізуйте, це жах, який може прийти і у вашу оселю, так що гуртуємось, разом і до перемоги!
Відповісти
Кожного разу читаючи коментарі думаю невже людям нема, що робити...сидять тут тролять всіх і все. А ви хоч один раз вийшли на майдан, відчули силу духу, патріотизму!? Отож бо, сидите на диванах за моніторами своїх комп"ютерів і пишете всілякі нісенітниці. Особисто я знаю Пащенка, дуже хороша людина! Багато добра злобив для Луцького євромайдану, от як не стало його на майдані то і не так злагоджено пішла робота на майдані. Не робите добрих справ для нашої країни то і сидіть з закритими ротами далі!!!!!
Відповісти
правильно написали ЗЛОбив...це про нього
Відповісти
А де ваш адвокат козюра:-)?
Відповісти
в "карабасі" балабасить, не до того.
Відповісти
То скажи Веселусі, хай використає старі зв"язки з Гілем і все вкотре підметуть без слідів. Крук круку око не виколе.
Відповісти