Стильний Луцьк. Портрет дня: Ліза

Стильний Луцьк. Портрет дня:  Ліза
Ліза, школярка, 14 років

Сьогоднішня героїня рубрики - школярка. Сфотографували її ми у позаурочний час на зупинці громадського транспорту. Ліза розповіла, що навчається у 9 класі, а ще займається музикою і танцями. У майбутньому бачить себе або адвокатом, або журналістом.

Розповіла школярка і про свій одяг. Зокрема, у її гардеробі переважають темні кольори.

«Одягаюся зазвичай у класичний стиль одягу, дуже рідко у спортивний. Зазвичай ношу спідниці, плаття. Переважно, що я одягну залежить від погоди», - ділиться про свої вподобання в одязі дівчина.

При виборі речей школярка перш за все подивиться на модні тренди та гарні речі зірок у ЗМІ, а потім у магазинах підбирає собі щось схоже.

На запитання, чи вважає себе стильною відповідає, що про те чи вона стильна має судити оточення.

На фото дівчина одягнена у пальто ZARA, спідничку та кофтинку від H&M, ботики. Доповнила свій образ сумкою та гаманцем від HOUSE та годинником і перснями від марки STRADIVARIUS.



Коментар модельєра-дизайнера Анни Дідух:

Незакінчений і не до кінця продуманий образ. Сказати загалом, що він є стильним і модним не можна.

На часі в моді стиль, коли підбираються спортивні речі з жіночними. В образі героїні кофта компонується із елегантною спідницею. Таке поєднання зараз у тренді.

Єдине, що є стильним і модним в даному комплекті – це завищена талія на спідниці і коротка кофтинка, що зорово видовжує ноги. Але дане пальто навпаки вкорочує їх.

Саме ж взуття, сумка і пальто дивиться дещо дивно.

Текст і фото Юлії СТАСЮК

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 35
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
О май Гад!!! їй 14 років??? а виглядає на 25 і не меншу...
Відповісти
Та що ти мелеш, ти ж її у житті не бачив
Відповісти
а ти бачив?
Відповісти
Я бачила!
Відповісти
14 чи 24?
чим зараз дівок годують?
Відповісти
Гарна дівчина, але на такий вік так шикарно вдягатися, то не оправдана розкіш.
Відповісти
Одягом/взуттям/модою не цікавлюсь абсолютно, але в дічині є щось таке, що притягує погляд. Вираз обличчя, погляд, ледь помітна посмішка, постава - є щось у Лізі загадкове, що намагаєшся роздивитись, впіймати, але воно кудись тікає.
Відповісти
Добре хоч не сказала "переважно купую собі речі за кордоном". Але й від того шо є- мікроінfаркт. 14? 14! Фіг його знає. В свій час ми були дещо іншими
Відповісти
Добре хоч не сказала "переважно купую собі речі за кордоном". Але й від того шо є- мікроінfаркт. 14? 14! Фіг його знає. В свій час ми були дещо іншими
Відповісти
Мда... Симпатична дівчинка..от тільки в 14 треба зовсім по іншому виглядати!! Не поспішайте жити! Все встигнете,все буде..ну навіщо в 14 виглядати як в 24... Де яскраві кольори?посмішки.. Невинність...??!!
Відповісти
чого тебе чужа невинність цікавить?
Відповісти
Та просто в такому віці треба думати не про шмотки,а про навчання...і виділятись рівнем освіти і розвитку,а не пальто і сумочками.. В 14 треба виглядати на 14..бо я в своі 20 з гаком виглядаю молодше,ніж ця дівчинка в 14... Деградація суспільства...
Відповісти
вона чудово вчиться та виступала на всеукраїнській олімпіаді з німецької мови.в ній поєднання розуму і краси
Відповісти
Леді,в мене дві вищі освіти..сотні написаних творів,тисячі прочитаних книг.. Але я ніколи не поспішала жити.. 14 років-це ще дитина.. Треба й виглядати відповідно.. А не так,щоб мужики оглядались в слід і думали про те,що тут дехто писав..
Відповісти
Навіщо лізти в чуже життя ,це її справа ,вона сама розбереться як їй вдягатись і як виглядати
Відповісти
Лице дуже знайоме
Відповісти
зачотна яка чіка!
Зра хова фигуру. Молода мусе себе показувати.
Багата нєвєста
Відповісти
Майте совість! Ій 14... Дитина ще!!!жахливо читати такі коменти...
Відповісти
гарна дівчина
Відповісти
Мене посадять,але я б їй не дав 14 років. 20 мінімум
Відповісти
добре виглядає
добре
Відповісти
Читаю попередні коментарі і підписуюся під більшістю. Зараз всі кругом кричать "Криза! Немає грошей!Ми практично виживаємо...." Але як в 90-ті виживали наші батьки, то ми так до школи не одягалися, я думаю зі мною погодяться всі, кому за 20-ть. і в свої 15 ми виглядали на 15. А тут дивлюсь і розумію що відбувається якась деградація...Спішити потрібно повільно. Особливо коли це стосується життя...дорослого...бо дитинства ніхто нам не поверне!!!
Відповісти
Якщо ця дівчина має можливість вдягати дорогі, вишукані речі, чому їй варто цього соромитись? Ліза вдягається так як їй подобається, не має ні вульгарщини, ні несмаку(на мій погляд). А порівнювати дітей 90-их з теперішніми дітьми, недоречно - зовсім різні умови, зовсім інша країна.
Відповісти
100%!Підписуюсь під кожним словом!!!
Відповісти
Народ, що ви пристали до дівчини? Скромна дівчина!Якщо ви "так" пишете, то ви ще не бачили як одягаються в школі! коли пишете ви трохи думайте! що їй потрібно зробити щоб виглядати на 14? рожеві бантики і колготки біленькі одягнути? В неї все норм зі стилем, дуже гарна)) Ельза Поха, залишайся такою яка ти є!!
Відповісти
Гарна дівчина. Одягнена зі смаком. Сподіваюсь, що розумна теж.
Відповісти
Вот вот чого вчепилися дуже гарна дівчина
Відповісти
1)Спрайт, 14 річні дiти не повинні викликати ерекцій у психічно ЗДОРОВИХ людей. 2)З вигляду, цю "дитину" простіше уявити з бухлом і сигарєтами, аніж з шкільним портfелем.
Відповісти
Ліза,дуже гарно та стильно вдягається.14 років не дасиш,але 24 також не є цільним.
Знаю Лізу,дуже добре.Вона чудова.
В неї є смак в одязі, та не тільки в ньому
Відповісти
Гарна дівчина. 14 років, це для мене несподіванка, але, що поробиш - акселерація. Ті хто так дивується, ви ще не бачили окремих представників 15-17 річних хлопців, які професійно займаються силовими видами спорту.
Відповісти
ліз! не дивуйся завідують!!! бо ти класно вдіваєшся повір!!!
Відповісти
Ліза сама гарна дівчина якій є 14!!! Ліз,тобі всі завідують,а ті хто їй завідують до кінця свого життя такими і залишуться!!!
Відповісти
Я знаю її прекрасно...
Вона чудова , розумна , енергійна ...
Єльза має вишуканий смак і її батьки можуть їй купувати речі відомих брендів ...
Кожен вдягається по своєму і це його вибір
ну от значить вона так захотіла...
і ніхто не має права їй це заборонювати )))
Відповісти